Blog użytkownika Leodar

Blog użytkownika Leodar

Jaki krem przeciwzmarszczkowy?

Napisane 08.06.2017; 13:02 | 0 komentarzy
Wydawałoby się, że zmarszczki są naturalnym zjawiskiem, z którym nie należy walczyć, ponieważ i tak będziemy na straconej pozycji. Nic bardziej mylnego. Owszem zmarszczek nie da się w całości usunąć mało inwazyjnym środkami, ale można zminimalizować ich ilość. Zmarszczki są pierwszym znakiem starzenia się skóry zarówno kobiety jak i mężczyzny. U części osób pojawiają się bardzo wcześniej, nawet w wieku 25 lat, u innych natomiast bardzo późno w wieku 50. Cały proces tworzenia się zmarszczek zależy od właściwości regeneracyjnych organizmu. Wraz z upływem lat, właściwości te działają coraz wolniej. Skórze  zaczyna brakować substancji, które odpowiedzialną są za utrzymanie jędrności i gładkości. W konsekwencji skóra staje się zwiotczała i traci blask. Powoli pojawiają się bruzdy przecinające cerę. Zmarszczki pojawiają się wcześniej u osób, które dodatkowo nadmiernie korzystają z promieni słonecznych oraz zbyt wiele palą papierosów. Zazwyczaj uwidaczniają się na czole, pod oczami lub w kącikach ust.
Aby poradzić sobie z upływem lat i jego oznakami należy jak najwcześniej rozpocząć pielęgnacje skóry. Prócz toników oczyszczających, żeli nawadniających warto włączyć inne kosmetyki, które można stosować w dzień i noc. Doskonałym środkiem jest najnowsze serum przeciwzmarszczkowe, które oparte jest na naturalnych składnikach. Dzięki nim, maść przenika w głąb skóry i w szybki sposób ją regeneruje. Co więcej, substancje zawarte w serum nadają elastyczności. Od wieków wiadomo, że naturalne zioła działają najlepiej i najefektywniej. Ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, kofeina oraz koenzym Q10 pobudzają i stymulują procesy zachodzące w tkankach skórnych. Richevon - najnowszy kosmetyk, zawiera najważniejsze pierwiastki, które zostały dokładnie zanalizowane i przebadane. Wszystkie testy potwierdziły skuteczność serum. Dodatkowo, 99% pacjentek testujących krem określiło, że po 14 dniach stosowania widać pierwsze efekty. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta. Wyciągi z naturalnych roślin zawarte w kremie sprawiają, że skóra staje się jędrna, miękka, gładka, świeża i odmłodzona. Warto wiedzieć, że serum jest bezpieczne i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Jest ono uniwersalne, ponieważ może je stosować zarówno 30 latka jak i 70 latka. 

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Społeczność
Zarejestrowanych: 1258
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 62

Są z nami:
Dyskusja
 • slaw53 10 dni temu

  Tabela po 30-tej kolejce:
  Lech - 55 pkt
  Jagiellonia - 55 pkt
  Legia - 55 pkt
  Ładnie wygląda, prawda?

 • slaw53 10 dni temu

  ie była tylko niespodzianki w Gdańsku. Ale nasi byli EXTRA

 • slaw53 11 dni temu

  Będzie dobrze. Będzie ciepło, a na stadionie będzie gorąco. Będzie dużo wiary. Będzie wygrana. I myślę, że w Gdańsku będzie ogromna niespodzianka.

 • Johny Bi 13 dni temu

  Nie ważne na jakim, ważne że w "alei zasłużonych" ... Tych wszystkich krytyków chciałem zapytac. Co zrobiliście aby taka sytuacja jaka ma miejsce teraz - miejsca tego nie miała? Zaoferowaliście pomoc w redagowaniu czy tylko potraficie narzekac?

 • macko 13 dni temu

  Czy ktoś się orientuje, na którym cmentarzu pogrzeb lechity.net?

 • mazak33 15 dni temu

  Nie lepiej rozwalić tą stronę? Masakra jakaś

 • sebol 15 dni temu

  Najpierw brak wiadomości o klubie a teraz kończy się chyba liga typerow

 • slaw53 16 dni temu

  HALLO A D M I N I. Czy to już agonia LechityNet?

 • kolejorz242 16 dni temu

  wczoraj wyr.u.ch.a.l.i. nas a dzisiaj górnika, wszystko pod ległą i po co to wszystko, walić taką ligę

 • kolejorz242 16 dni temu

  życzę tej kur. śmierci i to ciężkiej w męczarniach najlepiej z gwizdkiem wbitym w odbyt

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS