Blog użytkownika marios

Blog użytkownika marios

Lech Poznań - tynki z sąsiadem

Napisane 30.01.2017; 18:58 | 0 komentarzy
Ostatnio z sąsiadem dorabiamy sobie w tynkach poznań tzn. na terenie naszego miast wykonujemy dla tG budownictwo właśnie prace związane z tynkami. Idzie nam nieźle, gdyż mamy agregat i w praktyce robimy wszystko maszynowo, ale chodzi tu o tynki wewnętrzne. Zewnętrznymi się nie zajmujemy, przynajmniej na razie. Na każdym kroku spotykamy kibiców Lecha Poznań, dlatego proporczyk w naszym samochodzie mocno przykuwa uwagę i jakoś tak klienci do nas nieco bardziej pozytywnie podchodzą. Zawsze na plus :)

Lech Poznań i puchar polski

Napisane 02.05.2016; 19:48 | 0 komentarzy
No i po pucharach. Razem z kolegą z agencji reklamowej w Poznaniu przyglądaliśmy się w pracy zmaganiom naszych graczy. Niby była wena, niby były umiejętności, niby były okazje, ale goli znowu zabrakło. Po raz kolejny przegrywamy z Legią jedną bramką i znowu pozostaje niedosyt. Tym razem jest on duży, gdyż tracimy trofeum i najlepszą szansę na puchary. Nasza cała firma ministerstwo idei była zdegustowana wynikiem. Pozostaje wierzyć, że ostatnie mecze w lidze będą lepsze i Lech Poznań pozostawi po sobie lepsze wrażenie... Ja natomiast jedyne co mogę zrobić to znów kupić karnet i liczyć na lepsze wyniki i porządne transfery. Pozdrowienia z Poznania.

Gadżety Lecha, a przenośnik taśmowy

Napisane 04.04.2016; 19:54 | 0 komentarzy
Wielu moich znajomych pytało mnie jak powstają duże ilości gadżetów, czy koszulek, które potem trafiają do sklepów Lecha w Poznaniu i Wielkopolsce. Otóż prawdziwym hitem optymalizacji produkcji jest przenośnik taśmowy, a więc urządzenie ciągłe, które wspiera produkcję gadżetów i koszulek. Taki przenośnik taśmowy od www.hksprojekt.com.pl pozwala na szybkie i sprawne tworzenie i przenoszenie produktów, np. z hali produkcyjnej do magazynu. Taki przenośnik to właściwie podstawa dobrze funkcjonującej fabryki. Bez niego ani rusz.

Fan Lecha w agencji reklamowej w Poznaniu

Napisane 04.04.2016; 19:50 | 0 komentarzy
Sporo ostatnio pracowałem nad ciekawymi rzeczami w agencji reklamowej w Poznaniu. Dlaczego? Było to związane z pewną inicjatywą reklamową Lecha w Poznaniu. Szukaliśmy ciekawych i innowacyjnych gadżetów, jak np. smyczki, czy inne, ale z poszerzonymi funkcjonalnościami (smyczka z miarką). Doszliśmy do wniosku, że Lech Poznań mógłby zwiększyć swój potencjał marketingowy inwestując właśnie w takie ciekawe gadżety, które robi wiele (zobacz tutaj) agencji reklamowych. To mogłoby przynieść sporo pieniędzy na nowe transfery :)

Jak zdobyłem rabat na okna poznań z Lechem?

Napisane 11.01.2016; 17:40 | 0 komentarzy
W domu teściów w Poznaniu są okna do wymiany, jest ich ok. 10, dlatego generalnie wychodzi parę złotych za całość. Generalnie teściowie od początku chcieli okna marki Oknoplast, choć wiadomo nie są tanie, ale porządne. Udałem się więc do jednego ze sklepów z oknami, żeby rozeznać się w sprawie ceny. Rozmawiając ze sprzedawcą w temacie okien, okazało się , że jest Fanem Kolejorza. Dyskutowaliśmy długo, aż stwierdził, że da mi 10% rabatu na okna poznań, jeśli tylko pokażę mu karnet na lecha poznań. Oczywiście zawsze mam go przy sobie i tak oto zdobyłem upragniony rabat na ów okna i wszyscy byli ze mnie dumni ;)

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Społeczność
Zarejestrowanych: 1258
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 60

Są z nami:
Dyskusja
 • sebol 1 godzinę temu

  Jaka gra piłkarzy taka frekwencja. Tak ogólnie to słoniki słabo zagrały a nasze piłkarzyki ciut lepiej miałem już nawet nie iść na mecz ale popatrzyłem w lustro i stwierdziłem że może choć z Bruk Betem wygrają i poszedłem

 • slaw53 15 godzin temu

  I czy nie można było tak grać przez całą jesień? Chwalić Christiana. Dzisiaj przeszedł samego siebie. Brawo dla całego zespołu. Zmartwiła mnie tylko frekwencja na stadionie.

 • KOLEJORZ666 wczoraj o 10:59

  Legia w dupe , Jaga też . Jeżeli piłkarzyki nie wykorzystają dzisiaj tych porażek to będzie ewidentny sabotaż i kpina z Kibiców !

 • sebol 2 dni temu

  Teraz dałem radę obstawiać wcześniej

 • Maciej Olejniczak 3 dni temu

  Akurat macie pecha bo ten mecz jest w systemie jak również ma wpisany wynik meczu.

 • sebol 3 dni temu

  Właśnie gdzie jest ten mecz u mnie też jego brak

 • StaraGwardia 4 dni temu

  Kolejna fuszerka w LT,brak meczu Arka-Górnik.Szanowna redakcjo prosze po raz kolejny o usuniecie mojego konta,czy nawet tego nie mozecie porzadnie zrobić?

 • KOLEJORZ666 4 dni temu

  Skład na mecz ... Darko na skrzydle , kalesony na 10 , Rakels w ataku . Ale w zasadzie jak wszyscy bez formy to czy ma to jakieś znaczenie kto gra ? Dzisiaj i tak w plecy . Świerczok 3-1 Lech .

 • dominikgnat93 4 dni temu

  Obstawiam zwyciestwo kolejorza!
  Ogladac mozna na http://streams.az27.pl/l/38/zaglebie_lubin_lech_poznan

 • slaw53 5 dni temu

  Może sprowadzić z rezerw Lecha: Hubert Sobol (17 lat) w 9 spotkaniach 14 bramek !!! I kilku innych.

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS