Blog użytkownika marios • KKS Lech Poznań - strona internetowa Kolejorza

Blog użytkownika marios

Lech Poznań - tynki z sąsiadem

Napisane 30.01.2017; 18:58 | 0 komentarzy
Ostatnio z sąsiadem dorabiamy sobie w tynkach poznań tzn. na terenie naszego miast wykonujemy dla http://tgbudownictwo.pl/oferta/tynki-poznan właśnie prace związane z tynkami. Idzie nam nieźle, gdyż mamy agregat i w praktyce robimy wszystko maszynowo, ale chodzi tu o tynki wewnętrzne. Zewnętrznymi się nie zajmujemy, przynajmniej na razie. Na każdym kroku spotykamy kibiców Lecha Poznań, dlatego proporczyk w naszym samochodzie mocno przykuwa uwagę i jakoś tak klienci do nas nieco bardziej pozytywnie podchodzą. Zawsze na plus :)

Lech Poznań i puchar polski

Napisane 02.05.2016; 19:48 | 0 komentarzy
No i po pucharach. Razem z kolegą z agencji reklamowej w Poznaniu przyglądaliśmy się w pracy zmaganiom naszych graczy. Niby była wena, niby były umiejętności, niby były okazje, ale goli znowu zabrakło. Po raz kolejny przegrywamy z Legią jedną bramką i znowu pozostaje niedosyt. Tym razem jest on duży, gdyż tracimy trofeum i najlepszą szansę na puchary. Nasza cała agencja reklamowa Poznań była zdegustowana wynikiem. Pozostaje wierzyć, że ostatnie mecze w lidze będą lepsze i Lech Poznań pozostawi po sobie lepsze wrażenie... Ja natomiast jedyne co mogę zrobić to znów kupić karnet i liczyć na lepsze wyniki i porządne transfery. Pozdrowienia z Poznania.

Gadżety Lecha, a przenośnik taśmowy

Napisane 04.04.2016; 19:54 | 0 komentarzy
Wielu moich znajomych pytało mnie jak powstają duże ilości gadżetów, czy koszulek, które potem trafiają do sklepów Lecha w Poznaniu i Wielkopolsce. Otóż prawdziwym hitem optymalizacji produkcji jest przenośnik taśmowy, a więc urządzenie ciągłe, które wspiera produkcję gadżetów i koszulek. Taki przenośnik taśmowy od www.hksprojekt.com.pl pozwala na szybkie i sprawne tworzenie i przenoszenie produktów, np. z hali produkcyjnej do magazynu. Taki przenośnik to właściwie podstawa dobrze funkcjonującej fabryki. Bez niego ani rusz.

Fan Lecha w agencji reklamowej w Poznaniu

Napisane 04.04.2016; 19:50 | 0 komentarzy
Sporo ostatnio pracowałem nad ciekawymi rzeczami w agencji reklamowej w Poznaniu. Dlaczego? Było to związane z pewną inicjatywą reklamową Lecha w Poznaniu. Szukaliśmy ciekawych i innowacyjnych gadżetów, jak np. smyczki, czy inne, ale z poszerzonymi funkcjonalnościami (smyczka z miarką). Doszliśmy do wniosku, że Lech Poznań mógłby zwiększyć swój potencjał marketingowy inwestując właśnie w takie ciekawe gadżety, które robi wiele http://www.ministerstwoidei.pl/agencja-reklamowa-poznan/ agencji reklamowych. To mogłoby przynieść sporo pieniędzy na nowe transfery :)

Jak zdobyłem rabat na okna poznań z Lechem?

Napisane 11.01.2016; 17:40 | 0 komentarzy
W domu teściów w Poznaniu są okna do wymiany, jest ich ok. 10, dlatego generalnie wychodzi parę złotych za całość. Generalnie teściowie od początku chcieli okna marki Oknoplast, choć wiadomo nie są tanie, ale porządne. Udałem się więc do jednego ze sklepów z oknami, żeby rozeznać się w sprawie ceny. Rozmawiając ze sprzedawcą w temacie okien, okazało się , że jest Fanem Kolejorza. Dyskutowaliśmy długo, aż stwierdził, że da mi 10% rabatu na okna poznań, jeśli tylko pokażę mu karnet na lecha poznań. Oczywiście zawsze mam go przy sobie i tak oto zdobyłem upragniony rabat na ów okna i wszyscy byli ze mnie dumni ;)

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Społeczność
Zarejestrowanych: 1226
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 68

Są z nami:
Dyskusja
 • StaraGwardia 14 godzin temu

  Chłopak stanął w miejscu i sie nei rozwija.Może zachód mu pomoże bo u nas juz lepszy nie bedzie.Albo wrecz przeciwnie zginei i powroci do Polski.Jest panienka bo wystarczy ze zagra na lepszych stoperów i odbija sie jak od sciany,zwyczajnie go wtedy nie ma...

 • KOLEJORZ666 16 godzin temu

  Od paru lat wmawia się nam że Kownacki to wielki talent , tylko że koleś cały czas zostaje tym talentem a nie piłkarzem .

 • macko wczoraj o 23:29

  Rzadko tu zaglądam ostatnio, ale po takich wpisach upewniam się, że dobrze czynię.

 • macko wczoraj o 23:21

  Panienka?I Ty masz nick Stara Gwardia? Jakbys się czuł będąc młodym wychowankiem Kolejorza, tak nazywanym przez "starych" kibiców? Chciałbyś tu zostawiać zdrowie?

 • KolejowaMachina wczoraj o 19:38

  Szkoda ze wszystkie transfery zagraniczne.

 • StaraGwardia 5 dni temu

  Dobrze,że panienka Kownacka wczoraj w miare zagrała,na pewno znajdzie sie głupiec.a wczorajszym meczem pewnie z banke wiecej rutki zgarna.

 • Paoro 6 dni temu

  Nie sądzicie ze trochę za dużo tych skrzydłowych? Ok w tamtym sezonie był w sumie tylko Makuszewski, Pawłowski grał słabo od kontuzji jak doznał nokautu, ale 3 skrzydłowych to chyba przesada, gdzie prawdziwy napadzie?

 • mazak33 6 dni temu

  Prażka to Ty i to jeszcze bez honoru...już dawno powinno Cie tu nie być,a stale trzeba czytać Twoje beznadziejne wypociny

 • KOLEJORZ666 7 dni temu

  Lech to jedna wielka porażka ! Rezerwy nie potrafią awansować , a młodzi grając w przewadze dostaja lanie od legii .

 • kibol24 8 dni temu

  Fajnie, że trzy transfery jednego dnia,ale nie ma utalentowanych chłopaków w niższych ligach POLSKICH. Mam nadzieję, że chociaż jacyś wychowankowie dadzą radę...

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS