Blog użytkownika marios

Blog użytkownika marios

Lech Poznań - tynki z sąsiadem

Napisane 30.01.2017; 18:58 | 0 komentarzy
Ostatnio z sąsiadem dorabiamy sobie w tynkach poznań tzn. na terenie naszego miast wykonujemy dla tG budownictwo właśnie prace związane z tynkami. Idzie nam nieźle, gdyż mamy agregat i w praktyce robimy wszystko maszynowo, ale chodzi tu o tynki wewnętrzne. Zewnętrznymi się nie zajmujemy, przynajmniej na razie. Na każdym kroku spotykamy kibiców Lecha Poznań, dlatego proporczyk w naszym samochodzie mocno przykuwa uwagę i jakoś tak klienci do nas nieco bardziej pozytywnie podchodzą. Zawsze na plus :)

Lech Poznań i puchar polski

Napisane 02.05.2016; 19:48 | 0 komentarzy
No i po pucharach. Razem z kolegą z agencji reklamowej w Poznaniu przyglądaliśmy się w pracy zmaganiom naszych graczy. Niby była wena, niby były umiejętności, niby były okazje, ale goli znowu zabrakło. Po raz kolejny przegrywamy z Legią jedną bramką i znowu pozostaje niedosyt. Tym razem jest on duży, gdyż tracimy trofeum i najlepszą szansę na puchary. Nasza cała firma ministerstwo idei była zdegustowana wynikiem. Pozostaje wierzyć, że ostatnie mecze w lidze będą lepsze i Lech Poznań pozostawi po sobie lepsze wrażenie... Ja natomiast jedyne co mogę zrobić to znów kupić karnet i liczyć na lepsze wyniki i porządne transfery. Pozdrowienia z Poznania.

Gadżety Lecha, a przenośnik taśmowy

Napisane 04.04.2016; 19:54 | 0 komentarzy
Wielu moich znajomych pytało mnie jak powstają duże ilości gadżetów, czy koszulek, które potem trafiają do sklepów Lecha w Poznaniu i Wielkopolsce. Otóż prawdziwym hitem optymalizacji produkcji jest przenośnik taśmowy, a więc urządzenie ciągłe, które wspiera produkcję gadżetów i koszulek. Taki przenośnik taśmowy od www.hksprojekt.com.pl pozwala na szybkie i sprawne tworzenie i przenoszenie produktów, np. z hali produkcyjnej do magazynu. Taki przenośnik to właściwie podstawa dobrze funkcjonującej fabryki. Bez niego ani rusz.

Fan Lecha w agencji reklamowej w Poznaniu

Napisane 04.04.2016; 19:50 | 0 komentarzy
Sporo ostatnio pracowałem nad ciekawymi rzeczami w agencji reklamowej w Poznaniu. Dlaczego? Było to związane z pewną inicjatywą reklamową Lecha w Poznaniu. Szukaliśmy ciekawych i innowacyjnych gadżetów, jak np. smyczki, czy inne, ale z poszerzonymi funkcjonalnościami (smyczka z miarką). Doszliśmy do wniosku, że Lech Poznań mógłby zwiększyć swój potencjał marketingowy inwestując właśnie w takie ciekawe gadżety, które robi wiele (zobacz tutaj) agencji reklamowych. To mogłoby przynieść sporo pieniędzy na nowe transfery :)

Jak zdobyłem rabat na okna poznań z Lechem?

Napisane 11.01.2016; 17:40 | 0 komentarzy
W domu teściów w Poznaniu są okna do wymiany, jest ich ok. 10, dlatego generalnie wychodzi parę złotych za całość. Generalnie teściowie od początku chcieli okna marki Oknoplast, choć wiadomo nie są tanie, ale porządne. Udałem się więc do jednego ze sklepów z oknami, żeby rozeznać się w sprawie ceny. Rozmawiając ze sprzedawcą w temacie okien, okazało się , że jest Fanem Kolejorza. Dyskutowaliśmy długo, aż stwierdził, że da mi 10% rabatu na okna poznań, jeśli tylko pokażę mu karnet na lecha poznań. Oczywiście zawsze mam go przy sobie i tak oto zdobyłem upragniony rabat na ów okna i wszyscy byli ze mnie dumni ;)

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Społeczność
Zarejestrowanych: 1254
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 97

Są z nami:
Dyskusja
 • kolejorz242 12 godzin temu

  nikomu nie życze złamania nosa ale w sumie to świetna wiadomość

 • KOLEJORZ666 12 godzin temu

  Kogo teraz Bjelica wystawi w ataku skoro jego pupilek złamał nosek ?

 • kolejorz242 4 dni temu

  dlaczego gra nbn nie wie nikt, też chciałbym taką wiedzę posiadać

 • kolejorz242 4 dni temu

  albo jaki niezaleczony uraz ma ten gytkjaer skoro bjelica wystawia atrapę

 • KOLEJORZ666 4 dni temu

  Człowieku , jakim napastnikiem musi byc ten cały Gytkjaer skoro Bjelica w pierwszym składzie wystawia atrape piłkarza NBN ?

 • kolejorz242 4 dni temu

  a Ty się nie ośmieszasz swoimi wpisami??? wszyscy się z ciebie śmieją, nbn jest drewnem jakiego świat nie widział to prawda, cały czas uparcie tłumacze ci że gytkjaer musi dostawać podania nie wiem czy to tak trudno zrozumieć, no faktycznie w meczu z jagą jedno dostał i przestrzelił fakt byłem wkur. ale nie wiemy co by było gdyby tych podań dostał więcej, nawet ronaldo wszystkiego nie strzela i zdarza się ze skiksuje, z tym gytkjaerem to bym jeszcze poczekał

 • KOLEJORZ666 4 dni temu

  Kalectwo w ataku Lecha jest ogromne ! Takiego drewna w napadzie to Kolejorz dawno nie miał . Tych dwóch duńskich pajaców ośmiesza się w każdym meczu !

 • Maciej Olejniczak 5 dni temu

  Niech Tomczyk wróci i tutaj bramki strzela, przyda się

 • Paoro 5 dni temu

  Mamy 30 zawodników do dyspozycji, najbardziej wyrównany skład w lidze i nie boje się tego powiedzieć najlepszych zawodników w lidze. A gramy niemrawo, moim zdaniem to wina trenera, który nie umie wykrzesać z tych zawodników tego co mają najlepsze.

 • kolejorz242 6 dni temu

  więc znaczy ja chce zdrowego lecha który prowadząc 1:0 atakuje i chce strzelić na 2:0 a nie obrona częstochowy

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS