zVARiowany mecz! Remis Lecha w Gdańsku

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Bramki dla Kolejorza zdobywali Maciej Gajos, Christian Gytkjaer oraz Maciej Makuszewski. Dzisiejsze ...

Zwycięstwo było tak blisko!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 1-1 z zespołem Jagiellonii Białystok. Bramkę dla Kolejorza zdobył Darko Jevtić.

Legia w Poznaniu na kolanach!

Piłkarze Lecha Poznań w domowym spotkaniu 11. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali 3-0 z Legią Warszawa. Gole dla poznaniaków strzelali Maciej Gajos, Łukasz Trałka oraz Maciej Makuszewski. Dzisiejsze spotkanie rozpo...

Informacje

Urazy Janickiego i Situma

Mario Situm i Rafał Janicki to zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie musieli opuścić plac gry. Okazuje się, że obaj mają problemy ze stawem skokowym - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. Mario Situm zgłosił uraz ju... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia - Lech

Drużyna Lecha Poznań w sobotni wieczór zremisowała na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Przeczytajcie pomeczowe opinie trenerów Nenada Bjelicy i Adama Owena. Adam Owen (trener Lechii Gdańsk): Właśnie rozmawiał... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Rusza zbiórka kiboli dla Rodaków na Kresach!

Wyjątkowo wcześniej,  niż w ubiegłych latach ruszyła akcja zbiórki artykułów chemicznych organizowana przez kiboli dla Rodaków na Kresach. Ubiegłoroczna poprzeczka zawieszona jest wysoko. Oprócz d... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: -/- | Foto: LN

Rene Poms po meczu z Jagiellonią: Rozegraliśmy dwie różne połowy

Rozegraliśmy przede wszystkim dwie różne połowy. Podobnie było zresztą w ostatnim meczu minionego sezonu. Pierwszą połowę zagraliśmy znacznie lepiej. Byliśmy pewni siebie, graliśmy agresywniej i na tyle dobrze w defensywie,... (więcej...)

Dodał: Perzan | Źródło: Lech Poznań | Foto: LN/Michał Perzanowski

Przewidywany skład Lecha na Jagiellonię

Przed zawodnikami Lecha Poznań wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią Białystok. Tradycyjnie w dniu meczu prezentujemy Wam przewidywany skład Kolejorza! Trener Nenad Bjelica będzie musiał dokonać kilku roszad w wyjściowej jedenastce. ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Tomczyk wróci zimą do Lecha?!

Paweł Tomczyk już zimą może wrócić do Lecha Poznań - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Napastnik doskonale spisuje się w młodzieżowej reprezentacji Polski do 21 lat, a do tego strzela gole dla pierwszoligoweg... (więcej...)

Sparing w przerwie na kadrę. Lech remisuje z Dynamem Brześć

Lech Poznań rozegrał dziś w południ mecz towarzyski z okazji przerwy na reprezentacje. Na bocznym boisku Inea Stadionu piłkarze "Kolejorza" zmierzyli się z Dynamem Brześć. W spotkaniu padł remis 1:1, a trafienie dla poznańsksiej e... (więcej...)

Dodał: Perzan | Źródło: własne | Foto: LN/Michał Perzanowski

Pozostałe

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
3 : 3
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań
21.10.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków
27.10.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
04

 dni
17

 godzin
56

 minut
14

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.KKS Lech Poznań136221023
2.Górnik Zabrze136282023
3.KGHM Zagłębie Lubin136201223
4.Legia Warszawa137141322
5.Wisła Kraków136151520
6.Jagiellonia Białystok135161720
7.Korona Kielce135171519
8.Arka Gdynia134151319
9.Śląsk Wrocław124151517
10.Sandecja Nowy Sącz134131317
11.Wisła Płock125121517
12.Lechia Gdańsk133181914
13.Termalica Bruk-Bet Nieciecza133121712
14.Cracovia 132162111
15.Piast Gliwice132132210
16.Pogoń Szczecin13211209
Społeczność
Zarejestrowanych: 1254
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 58

Są z nami:
Dyskusja
  • kolejorz242 7 godzin temu

    chciałem napisać faulu na gytkjaerze sorka

  • kolejorz242 8 godzin temu

    nie wiem czy var to cyrk??? cyrk że sędziowie nie zauważyli faulu nielsena i póżniej faulu gytkjaera, przecież faule były ewidentne i var nie wypatrzył wyniku tylko sędziowie byli ślepi

  • kkslech18 13 godzin temu

    Nasza liga to jest cyrk. Gramy bez jaj co mecz inaczej. Gdy wydaje się że złapiemy jakąś serię i zaczniemy wygrywać to za chwile jakieś porażki albo remisy. Niby szeroka kadra a tak naprawdę gówno z tego jest. Żenujące są te wyniki i gra. Naprawdę nie chcę się na niektóre mecze patrzeć. Zarabiają krocie i nie potrafią zasuwać. Ludzie pracują cały miesiąc by mięc 2-3 tysiące złotych a oni grają tylko w piłkę nic więcej zarabiając ogromne sumy i walą padakę i pierd... jak im cięzko..

  • KOLEJORZ666 19 godzin temu

    Tradycji stało się zadość . Lechia nie potyrafiła strzelić no to nasze pajace same sobie strzeliły . Co do meczu to pierwszy raz zgodzę się z Bjelicą że var to cyrk . Natomiast jeżeli chodzi o piłkarzy to kolejny raz tracimy bramki przez rudego a jego kolegam w ataku to juz nie pośmiewisko ale kryminał , cud że trafił do pustej bramki .

  • Bochen wczoraj o 23:56

    I znów nikt nie chce tej ligi wygrać... w sumie bezpieczniej do LE niż LM sie zakwalifikować, bo obciach mniejszy jak sie odpada...

  • KOLEJORZ666 wczoraj o 12:05

    A co się dzieje kiedy rywale tracą pkt ? Tradycyjnie my też .

  • Paoro wczoraj o 09:53

    Gornik i Miedziowi traca frajersko pkt. I o to od kilku kolejek trzeba to wykorzystac!!!!

  • kolejorz242 2 dni temu

    nikomu nie życze złamania nosa ale w sumie to świetna wiadomość

  • KOLEJORZ666 2 dni temu

    Kogo teraz Bjelica wystawi w ataku skoro jego pupilek złamał nosek ?

  • kolejorz242 6 dni temu

    dlaczego gra nbn nie wie nikt, też chciałbym taką wiedzę posiadać

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS