Oficjalnie: Kostevych w Lechu Poznań!

Lech Poznań zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakontraktował nowego zawodnika. Dzisiaj czteroletnią umowę z klubem podpisał Volodymyr Kostevych - potwierdza oficjalna strona internetowa Kolejorza. Lewy obrońca z ...

Remis na zakończenie roku!

Drużyna Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowała 1-1 z Cracovią. Bramkę dla Pasów zdobył Marcin Budziński, odpowiedział Lasse Nielsen.

Kędziora: Każdy ma marzenia

- Odpukajcie w niemalowane! - zażartował Tomasz Kędziora przy pytaniu o kontuzje. O patriotyzmie, opasce kapitańskiej, hip-hopie i sportowych przyjaźniach - opowiada kapitan U21.

Informacje

Bułgarzy rywalem Kolejorza

Piłkarze Lecha Poznań przygotowują się intensywnie na Cyprze do rundy wiosennej. Przedstawiciele zespołu dokonali w międzyczasie zmiany sparingpartnera, a przeciwnikiem Kolejorza będzie bułgarski zespół Beroe Stara Zagora. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Bednarek: Pozytywnie patrzymy w przyszłość!

- Teraz trzeba ciężko popracować. Chcemy się dobrze przygotować do rundy i nie możemy zmarnować tego czasu. Wierzę, że wtedy przyjdą tego efekty – ocenia pierwsze kilkanaście dni przygotowań Jan Bednarek. Jesienią stoper by... (więcej...)

Augustyn w miejsce Kadara?!

Mijają kolejne dni, a Tamas Kadar wciąż jest zawodnikiem Lecha Poznań. Obecnie nie wiadomo, czy reprezentant Węgier odejdzie zimą z Kolejorza, aczkolwiek działacze klubu w jego miejsce będą chcieli sprowadzić nowego zawodnika. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: Głos Wielkopolski | Foto: LN/RoG

Nielsen: Pierwszy tydzień był ciężki

Paulus Arajuuri zimą pożegnał się z Lechem Poznań, a to oznacza, że wiosną podstawowym obrońcą może zostać Lasse Nielsen. Duńczyk przyznał, że dobrze czuje się po pierwszym tygodniu treningów. (więcej...)

Licytacja na rzecz 3-letniego Franka!

Kibice Lecha Poznań z sekcji Grunwald oraz Cracovii zorganizowali licytację ciekawych produktów na rzecz 3-letniego Franka, u którego zdiagnozowano atypowy nowotwór teratoidny. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/Allegro

Wasielewski: Chciałbym zadebiutować w lidze

- Cały tydzień trenowaliśmy dobrze. Wynik w meczu sparingowym cieszy. W dobrych nastrojach pojedziemy na zgrupowanie - przyznaje obrońca Kolejorza, Marcin Wasielewski. W spotkaniu przeciwko Sokołowi Kleczew młody zawodnik był jed... (więcej...)

Putnocky: Z Jasiem tworzymy fajną dwójkę

Za piłkarzami Lecha Poznań intensywny tydzień. Niemalże dwa treningi dziennie dały się we znaki zawodnikom Nenada Bjelicy. - Ten tydzień był dla nas dość intensywny, ale musimy wrócić do jak najlepszej formy. Przed nami bę... (więcej...)

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
1 : 1
Cracovia - KKS Lech Poznań
17.12.2016; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
10.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
21

 dni
01

 godzin
26

 minut
26

 sekund




Tabela ligowa
1.Jagiellonia Białystok2012362039
2.Lechia Gdańsk2012312439
3.Legia Warszawa2010432235
4.Termalica Bruk-Bet Nieciecza2010242633
5.KKS Lech Poznań209291932
6.KGHM Zagłębie Lubin208282231
7.Pogoń Szczecin206312726
8.Arka Gdynia207242726
9.Korona Kielce208273826
10.Wisła Kraków207303525
11.Wisła Płock206252724
12.Śląsk Wrocław205202922
13.Piast Gliwice205213322
14.Cracovia 204292721
15.Górnik Łęczna204213418
16.Ruch Chorzów206283712
Społeczność
Zarejestrowanych: 1200
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 99

Są z nami:
Dyskusja
  • Paoro 5 dni temu

    Jak tam Keita? Tak mu się nie podobało w Polsce, że bratu polecił transfer do Areczki?

  • Paoro 5 dni temu

    Kadar niech sobie idzie do tego Dynama, najpierw marudzi ze nie chcą go puścić, a teraz nie widzi mu się liga..

  • majestic 12 dni temu

    Wasielewski. Lewy obrońca ma przyjść niezależnie od odejścia Kadara.

  • KOLEJORZ666 12 dni temu

    To kto jest obecnie zmiennikiem Kadara i Kędziory ?

  • Paoro 12 dni temu

    Dla Gumnego to lepiej, bo Kendi nie da mu pograć, a latem odejdzie, więc dobrze by się Robert najpierw sprawdził. Lewa strona to i tak nie dla niego, jak prawonożny gracz może być dobrym lewym obrońcą no pytam się jak?

  • KolejowaMachina 12 dni temu

    Puki co to Kadar wydziwia. A dla rozwoju Gumnego jest lepiej. Docelowo prawa obrona gdzie Kendi nie daje mu pograć.

  • KOLEJORZ666 13 dni temu

    Nie ważne ile ale nie grał , bo 2 mecze to chyba nic . Teraz jeszcze Gumnego wypożyczyli i zostaliśmy z dwoma bocznymi a za chwile Kadar się zwinie .

  • Enkido 14 dni temu

    Od kiedy 3 miesiące to pół roku Pesti?

  • KOLEJORZ666 16 dni temu

    Kolejny transfer Ala Rutkowski , za darmochę a w dodatku koleś pół roku nie grał . Kto następny? emeryt czy kaleka ?

  • slaw53 17 dni temu

    Roger, a gdzie teraz przeczytamy Twoje barwne, pełne humoru reportaże z podróży za Lechem?

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS