Pewna wygrana! Piast 0-3 Lech

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Piasta Gliwice. Poznaliśmy wyjściową jedenastkę Kolejorza.

Powstanie Muzeum Lecha Poznań!

Umowa na stworzenie projektu muzeum Lecha Poznań została podpisana. Za adaptację wnętrz INEA Stadionu na potrzeby stałej ekspozycji klubowych trofeów, koszulek, pamiątek i innych eksponatów odpowiadać będzie ten sam arch...

Pewna wygrana! Lech 3-0 Bruk-Bet

Drużyna Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 3-0 z zespołem Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Bramki dla Kolejorza zdobywali Dawid Kownacki, Marcin Robak i Darko...

Informacje

Chorwat na testach medycznych!

Elvis Kokalović z tureckiego Karabüksporu przyleciał do Lecha Poznań na testy medyczne. Te rozpoczną się w poniedziałek. Jeśli zakończą się pozytywnie, piłkarz podpisze kontrakt z Kolejorzem. (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

Wypowiedzi trenerów po meczu Piast - Lech

Lech Poznań w wyjazdowym meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrał pewnie 3-0 z zespołem Piasta Gliwice. Tymczasem już teraz przeczytajcie pomeczowe wypowiedzi obu trenerów - Nenada Bjelicy oraz Radoslava Latala. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na mecz z Piastem

Piast Gliwice będzie kolejnym przeciwnikiem Lecha Poznań w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Tradycyjnie przed meczem przedstawiamy przewidywany skład Kolejorza. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

Kto nie zagra z Piastem Gliwice?

Drużyna Lecha Poznań w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Piasta Gliwice. Już teraz wiadomo, że trener Nenad Bjelica nie będzie mógł skorzystać z usług kilku zawodników. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: LechTV | Foto: LN/Klaudia Kaźmierczak

„Dumni z Tradycji” – zmieniamy INEA Stadion!

„Dumni z tradycji” - nowy, wspólny projekt Lecha Poznań oraz kibiców Kolejorza na platformie FANS4CLUB.COM ma się przyczynić do tego, by pobyt w szczególnym miejscu jakim jest INEA Stadion, był jes... (więcej...)

Robak dłużej w Lechu Poznań!

Marcin Robak będzie kontynuował karierę w zespole Lecha Poznań. Doświadczony napastnik spełnił warunki przedłużenia kontraktu, dlatego nastąpiło jego automatyczne przedłużenie do czerwca 2018 roku - czytamy w oficjalnym komunikaci... (więcej...)

Mecz z Pogonią z kibicami!

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN w dniu dzisiejszym rozpoznała dwa odwołania, w tym Lecha Poznań w sprawie półfinałowego meczu Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Okazuje się, że mecz z Portowcami na INEA Stadionie będzie rozegran... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: 90minut.pl | Foto: LN/RoG

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 3
Piast Gliwice - KKS Lech Poznań
18.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań
24.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
04

 dni
15

 godzin
28

 minut
54

 sekund




Tabela ligowa
1.Lechia Gdańsk2213352543
2.Jagiellonia Białystok2213412342
3.Legia Warszawa2211452538
4.KKS Lech Poznań2211351938
5.Termalica Bruk-Bet Nieciecza2210253034
6.KGHM Zagłębie Lubin208282231
7.Pogoń Szczecin227342930
8.Korona Kielce229314229
9.Wisła Kraków228323628
10.Arka Gdynia217242826
11.Śląsk Wrocław226223026
12.Cracovia 225312825
13.Wisła Płock226283225
14.Piast Gliwice225223822
15.Ruch Chorzów227313919
16.Górnik Łęczna214213918
Społeczność
Zarejestrowanych: 1202
Użytkowników na stronie: 1
Gości na stronie: 100

Są z nami: KOLEJORZ666
Dyskusja
  • sercinho 12 godzin temu

    Jak to wg Ciebie z trenerem parodystą (czy jak to tam było) i tymi śmiesznymi piłkarzykami możemy nie spaść? Przecież jeszcze jest podział punktów

  • KOLEJORZ666 12 godzin temu

    Trochę za dużo pkt mamy żeby spaść ????. Chociaż w naszej skopanej wszystko możliwe.

  • sercinho 13 godzin temu

    Przed chwilą było, że gramy o utrzymanie (a tak naprawde to już spadlismy) a teraz już o mistrza. Jest progres

  • KOLEJORZ666 14 godzin temu

    Bez podniety , wygraliśmy ze słabym Piastem który mimo że grał bez paru piłkarzy to i tak przy większym szczęściu mógł nam strzelić min 2 bramki .Obrona Lecha to nadal pole minowe i bez wzmocnień o mistrzu możemy zapomnieć.

  • Stempel wczoraj o 02:34

    Ja bez napinki . Ostatnio tu bardzo nudno . Więc może pesti napiszesz ... cokolwiek , ja skomentuję i atmosfera się ożywi . Źle nie jest , ale do perfekcji dużo brakuje . Kontynuuj !!! Pozdrawiam .

  • Gujak wczoraj o 23:18

    hej Kolejorz a ty 666 baranie czemu nic nie napiszesz ?

  • dominikgnat93 wczoraj o 20:03

    PIAST GLIWICE - LECH POZNAŃ spotkanie polskie ekstraklasy online
    www.piast-lech.eeu.pl

  • KolejowaMachina 8 dni temu

    Spokojny mecz. Szkoda tej poprzeczki Kownackiego a to co robak zrobił to pozostawię bez komentarza....

  • Gujak 9 dni temu

    666 napisz coś ciekawego A przecież ty nie kibicujesz Kolejorzowi

  • KOLEJORZ666 11 dni temu

    Kadar to obrażona panienka i nie myśli o grze w Lechu tylko transferze . Poza tym nie grał w sparingach .

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS