Anglicy pytają o Kadara

Anglicy pytają o Kadara

03.01.2017; 10:11
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Spora część kibiców Lecha Poznań na pewno zastanawia się nad przyszłością Tamasa Kadara. Nie jest tajemnicą, że reprezentant Węgier ma zielone światło na transfer, a ostatnio do Kolejorza wpłynęły zapytania z angielskich Leicester City oraz Birmingham City - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Przypomnijmy, że Tamas Kadar już latem był bliski odejścia z Lecha Poznań. Transferem lewego obrońcy poważnie zainteresowali się przedstawiciele Lokomotiwu Moskwa, ale ostatecznie rozmów nie sfinalizowano i zawodnik jesienią wciąż występował w barwach Kolejorza.

 

- Nie jest żadną tajemnicą, że Tamas chce zmienić klub. Już latem nosił się z zamiarem odejścia do innej drużyny, rozmawiałem z nim o tym. Teraz mogę stwierdzić, że jest duże prawdopodobieństwo, iż w przerwie zimowej nas opuści - powiedział trener Nenad Bjelica cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Tamas Kadar

Tamas Kadar znajduje się między innymi w orbicie zainteresowań klubów włoskich. Wymienia się tutaj przede wszystkim Sampdorię Genua i Pescarę Calcio. Zapytania złożyły również angielskie Leicester City i Birmingham City, aczkolwiek do sfinalizowania transferu jeszcze daleka droga. Istnieje również opcja, że Tamas Kadar wiosnę spędzi na Bułgarskiej.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS