Artjoms Rudnevs na testach w 1.FC Koln!

Artjoms Rudnevs na testach w 1.FC Koln!

15.06.2016; 12:42
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: express.de | Foto: LN/RoG

 

Wszystko wskazuje na to, że Artjoms Rudnevs znalazł w końcu nowy klub. Dziennikarzom portalu internetowego express.de udało się dowiedzieć, że napastnik reprezentacji Łotwy pojawił się w środę na testach medycznych w drużynie 1.FC Koln.

Artjoms Rudnevs jest jednym z zawodników, którym wraz z końcem czerwca wygasa umowa z HSV Hamburg. Obie strony nie były zainteresowane dalszą współpracą, dlatego w mediach ponownie pojawił się temat powrotu Łotysza do Lecha Poznań. Ostatecznie kibice Kolejorza muszą jednak zapomnieć o 28-latku, który będzie kontynuował karierę w niemieckiej Bundeslidze.

 

Jak udało się ustalić dziennikarzom serwisu internetowego express.de, Artjoms Rudnevs pojawił się w środę w Kolonii, gdzie przejdzie testy medyczne, a następnie podpisze kontrakt z miejscowym klubem. W grę wchodził jeszcze transfer do SV Darmstadt, jednak działacze dość długo zwlekali z decyzją o zatrudnieniu reprezentanta Łotwy.

artjoms rudnevs 1.fc koln

Artjoms Rudnevs w minionym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach Bundesligi, w których strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę. Przez pewien okres miał okazję grać jeszcze w rezerwach - zdobył trzy gole w pięciu meczach. Tymczasem ekipa 1.FC Koln miniony sezon zakończyła na dziewiątej pozycji w tabeli.

Komentarze: (3):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS