Bednarek będzie przebadany

Bednarek będzie przebadany

17.04.2017; 12:25

 

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrała na wyjeździe 3-0 z zespołem Wisły Płock. Tymczasem kontuzji w pierwszej połowie meczu nabawił się Jan Bednarek. Młodzieżowy reprezentant Polski we wtorek przejdzie szczegółowe badania.

Przypomnijmy, że zawodnicy poznańskiego Lecha w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy wygrali pewnie 3-0 z zespołem Wisły Płock. Sobotniego meczu nie będzie najlepiej wspominał Jan Bednarek, który jeszcze w pierwszej połowie nabawił się kontuzji. Młodzieżowy reprezentant Polski we wtorek ma przejść szczegółowe badania, po których będzie można powiedzieć zdecydowanie więcej.

 

– Po upadku przeciwnika na nogę Janek odczuwa ból kolana. Chciał grać dalej, ale nie chcieliśmy ryzykować pogłębienia się urazu – powiedział dr Paweł Cybulski w rozmowie z dziennikarzem oficjalnej strony internetowej Lecha Poznań. Miejsce Jana Bednarka na środku obrony zajął Lasse Nielsen. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy środkowy obrońca będzie mógł zagrać w zbliżającym się meczu trzydziestej kolejki Ekstraklasy z Ruchem Chorzów.

Jan Bednarek

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS