Bednarek: Będziemy głodni zwycięstwa

Bednarek: Będziemy głodni zwycięstwa

07.12.2016; 20:51
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN/RG

 

Po bardzo dobrym okresie dla Lecha Poznań przyszedł słabszy mecz. Z Jagiellonią Białystok „Kolejorz” przegrał 1:2. Piłkarze trenera Nenada Bjelicy zdają sobie jednak sprawę z tego, że nie ma żadnego wytłumaczenia za porażkę.

- Ciężko powiedzieć, jakie były powody naszej porażki. Strzeliliśmy mniej bramek niż Jagiellonia i dlatego przegraliśmy, ale myślę, że na wynik nałożyło się również zmęczenie. Graliśmy trzy mecze na wyjeździe, mieliśmy mało czasu na regenerację, ale nie możemy się w ten sposób tłumaczyć. Musimy wyciągnąć wnioski z naszej porażki i w kolejnym spotkaniu zagrać lepiej – ocenił Jan Bednarek.

 

Bednarek spisywał się w ostatnich meczach bez zarzutu – do momentu potyczki pucharowej z Wisłą Kraków. W szeregach defensywy Lecha gra od meczu Pucharu Polski w Bielska-Białej (3:0 dla Kolejorza).  - Staram się robić swoją robotę i takie jest moje główne zadanie. To, że zdarzyły mi się dwa słabsze spotkania, myślę, że jest normalne. Jestem w młodym wieku i na pewno taki okres muszę przejść i złapać dzięki temu doświadczenie. Nie załamuję się tym, gram dalej, skupiam się na tym co robię i myślę, że forma nadal będzie. – zapewnia.

Po wyjazdowym maratonie lechici rozegrają spotkanie na własnym stadionie. - Super jest grać w domu, gdzie jest pełno kibiców i głośny doping, ale kiedy graliśmy na wyjazdach wielu kibiców też było z nami. Czuliśmy ich wsparcie, ale w domu jest zawsze najlepiej i cieszy nas bardzo, że zagramy przy Bułgarskiej – podkreśla młodzieżowy reprezentant Polski.

Już w niedzielę „Poznańska Lokomotywa” zagra ligowe spotkanie z Koroną Kielce.  W ostatniej kolejce zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego przegrał z Piastem Gliwice 0:1. - Będziemy głodni zwycięstwa. Z Jagiellonią przegraliśmy i będziemy chcieli pokazać, że to był wypadek przy pracy, że nadal jesteśmy w bardzo dobrej formie. Złapiemy przeciwnika za gardło i pokażemy mu, na jak trudnym terenie gra. Myślę, że zdobędziemy trzy punkty i damy wiele radości kibicom ­– kończy Bednarek.

 

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS