Bednarek już po badaniach!

Bednarek już po badaniach!

19.04.2017; 10:32
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Bułgarskiej. Okazuje się, że sztab szkoleniowy w najbliższym meczu z Ruchem Chorzów najprawdopodobniej będzie mógł skorzystać z usług Jana Bednarka.

Przypomnijmy, że Jan Bednarek nabawił się kontuzji w trakcie ostatniego spotkania z Wisłą Płock. Środkowy obrońca w przerwie opuścił boisko, a jego miejsce na boisku zajął Lasse Nielsen. Młodzieżowy reprezentant Polski przeszedł we wtorek szczegółowe badania, które nie wykazały na szczęście żadnej poważnej kontuzji.

 

– Badanie wykazało, że więzadła krzyżowe nie zostały w żaden sposób naruszone. To bardzo ważna informacja. Gdyby była potrzeba to zawodnik będzie do dyspozycji trenera na sobotnie spotkanie z Ruchem – powiedział dr Krzysztof Pawlaczyk cytowany przez dziennikarzy oficjalnej strony internetowej Kolejorza.

Jan Bednarek

Teraz Jan Bednarek będzie trenował indywidualnie. Sztab medyczny nie chce ryzykować zdrowiem zawodnika, a decyzja o jego występie w spotkaniu z Niebieskimi zapadnie zapewne tuż przed meczem. Dodajmy, że środkowy obrońca w obecnym sezonie wystąpił już w dwudziestu sześciu spotkaniach Kolejorza, zdobywając jedną bramkę.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS