Bjelica: Liczę, że będzie silnym punktem

Bjelica: Liczę, że będzie silnym punktem

12.01.2017; 08:21
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Volodymyr Kostevych został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Ukrainiec był bacznie obserwowany przez trenera Nenada Bjelicę, który wytypował go jako jednego z dwóch kandydatów do transferu.

- Vova był jednym z dwóch wybranych przeze mnie, a wyselekcjonowanych przez skauting, piłkarzy na tę pozycję. To nominalny lewy obrońca, ale może grać również na lewej pomocy, a także w środku pola - ocenił trener Nenad Bjelica w rozmowie z dziennikarzem oficjalnej strony internetowej Lecha Poznań

 

Szkoleniowiec Kolejorza ma na dzieję, że nowy zawodnik szybko zaaklimatyzuje się w Wielkopolsce i będzie ważną postacią zespołu już w rundzie wiosennej. Przypomnijmy, że Ukrainiec złożył podpis pod umową obowiązującą do grudnia 2021 roku.

Nenad Bjelica

- Ma świetną lewą nogę. Dysponuje bardzo dobrym uderzeniem na bramkę, a do tego wyróżnia się motoryką i boiskową inteligencją. Liczę na to, że będzie silnym punktem mojego zespołu, a jego dobra gra pomoże w osiąganiu dobrych wyników przez cały zespół - dodał Bjelica. Warto dodać, że opiekun poznaniaków przed transferem kontaktował się z Igorem Joviceviciem, który przez półtora roku był trenerem Karpat Lwów. - Vova miał u niego pewny plac, a mój kolega wypowiadał się o nim w samych superlatywach - podsumował.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS