Bjelica na temat transferu Raduta

Bjelica na temat transferu Raduta

04.01.2017; 16:31

 

Lech Poznań pozyskał nowego zawodnika. Mihai Radut podpisał w środę kontrakt z Kolejorzem, a trener Nenad Bjelica podkreśla, że chciał mieć takiego zawodnika w swoim zespole - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Przedstawiciele Lecha Poznań w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym postanowili sprowadzić zimą do zespołu nowego zawodnika grającego na pozycji skrzydłowego. Mihai Radut pomyślnie przeszedł testy medyczne, dlatego dzisiaj złożył podpis pod półroczną umową z klubem. Kontrakt może zostać przedłużone o kolejne trzy sezony, to będzie jednak uzależnione od dyspozycji Rumuna.

 

- Radut jest zawodnikiem, którego absolutnie chciałem mieć w zespole. Pasuje do filozofii Kolejorza i mojego systemu gry. Może występować na czterech pozycjach ofensywnych. To piłkarz bardzo utalentowany i inteligentny. Jego mocną stroną są pojedynki jeden na jeden - powiedział trener Nenad Bjelica cytowany przez oficjalną stronę internetową Lecha Poznań.

Nenad Bjelica

Chorwat bacznie przyglądał się poczynaniom skrzydłowego, dlatego mocno wierzy w jego umiejętności. - Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ma odpowiednie nastawienie, jest zdeterminowany, a do Poznania przyjeżdża ze sportowych względów. Chce wygrywać, zdobywać trofea i spróbować swoich sił w dobrze zorganizowanym i profesjonalnym klubie piłkarskim - podsumował szkoleniowiec Kolejorza.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS