Bjelica po meczu z Pogonią

Bjelica po meczu z Pogonią

15.05.2017; 07:24
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

Lech Poznań jest w tym sezonie bezlitosny dla Pogoni Szczecin. Kolejorz po raz kolejny ograł rywala i znów nie pozwolił mu zdobyć ani jednej bramki. Poznaniacy przez cały mecz byli drużyną przeważającą i mogli go wygrać zdecydowanie wyżej. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczową wypowiedzią trenera niebiesko-białych - Nenada Bjelicy.

 

POMECZOWA OPINIA

- Gratuluję mojej drużynie dobrego meczu. Szczególnie w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, ale w drugiej części spisywaliśmy się również dobrze w defensywie. W ataku mieliśmy bardzo dużo okazji i mogliśmy strzelić więcej goli. Jestem zadowolony z tego zwycięstwa. Dziękuję również naszym kibicom, ponieważ byli z drużyną przez całe spotkanie. Idziemy dalej, kolejny krok przed nami.

SYTUACJA KADROWA

- Darko nie zagra jeszcze w kolejnym meczu, zobaczymy co będzie później. W poniedziałek zrobimy mu kolejne badania. Oprócz niego niezdolny do gry jest tylko Elvis. Drużyna gra dobrze i każdy, kto ma szansę gry pokazuje się z dobrej strony. W poniedzałek, wtorek i środę mamy trening. Najlepsi będą grali.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS