Bjelica przed meczem w Białymstoku

Bjelica przed meczem w Białymstoku

02.12.2016; 17:22
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: -/- | Foto: -/-

 

Trener Nenad Bjelica zdaje sobie sprawę z tego, że Jagiellonia to nie jest łatwy rywal i nie bez powodu plasuje się w czołówce Lotto Ekstraklasy.

- Jagiellonia należy do najlepszej czwórki w lidze i udowadnia to w każdym spotkaniu. To drużyna, która gra dobrze z kontry i ma trenera, którego bardzo szanuję - ocenia rywala Chorwat.

 

Obaj trenerzy spotkali się przed laty na jednym ze zgrupowań. Wiele mówi się, że trener "Jagi" oraz Kolejorza są do siebie podobni. - Znam trenera Probierza od pięciu, sześciu lat, poznaliśmy się na obozie w Turcji, gdzie rozpoczynał on karierę jako trener w Jagiellonii. Był dla mnie miły, przekazywał mi różne materiały piłkarskie i jestem mu za to wdzięczny. Nie wszystkie mogłem przeczytać, bo były one w języku polskim - przyznaje z uśmiech na ustach Bjelica. - Niezbyt często jest taka sytuacja, ze trenerzy z różnych państw, klubów sobie pomagają. Cieszę się, ze po tych kilku latach będziemy mogli znowu się spotkać. Nie zapominajmy jednak, że ja mam więcej włosów niż on. Ja zawsze pozostaną chorwackim trenerem bez względu na to, gdzie będę prowadził zespół. Języka polskiego uczę się z szacunku dla pracodawcy, kibiców - dodaje. 

Lech kontynuuje swoją dobrą passę. W lidze od meczu z Wisłą Płock poznaniacy nie stracili żadnej bramki. - My będzie grać tak jak zawsze. Jeżeli Jagiellonia zdecyduje się do wystawieniu pięciu obrońców, my odpowiednio się do tego przygotujemy. Gdy coś dobrze funkcjonuje, to nie należy tego zmieniać. Będziemy próbować dalej się rozwijać - kończy chorwacki opiekun Kolejorza. 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS