Co dalej z Kokaloviciem?

Co dalej z Kokaloviciem?

21.04.2017; 08:42
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Spora część kibiców Lecha Poznań zastanawia się na pewno nad przyszłością Elvisa Kokalovicia. Chorwat trafił na Bułgarską, żeby zwiększyć rywalizację w zespole, a dość szybko nabawił się poważnej kontuzji, przez którą nie zagra do końca sezonu.

Nie jest to dobra wiadomość dla samego zawodnika, który podpisał umowę obowiązującą tylko do czerwca 2017 roku. Kontrakt miałby zostać przedłużony w momencie, kiedy Elvis Kokalović zaprezentowałby się z dobrej strony w meczach rundy wiosennej. Środkowy obrońca doznał poważnej kontuzji kolana, dlatego musiał przejść zabieg artroskopii kolana.

 

Piłkarz Kolejorza przechodzi obecnie rehabilitację i na pewno w tym sezonie nie będzie mógł pomóc zespołowi w walce o mistrzostwo Polski. Czy to oznacza, że Elvis Kokalović odejdzie z Lecha Poznań, nie otrzymując żadnej szansy gry? Nie można tego wykluczyć. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika jednak, że trener Nenad Bjelica jest skłonny dać swojemu rodakowi jeszcze jedna szansę.

Lech Poznań

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS