Deniss Rakels na testach w Lechu Poznań

Deniss Rakels na testach w Lechu Poznań

16.06.2017; 09:19
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne|Twitter | Foto: LN

 

Gorący piątek przy Bułgarskiej. Kolejnym zawodnikiem, który będzie testowany w zespole Lecha Poznań jest Deniss Rakels. Reprezentant Łotwy ma podpisać roczny kontrakt z Kolejorzem.

Przedstawiciele Lecha Poznań zamierzają latem wzmocnić również ofensywę, dlatego zdecydowali się sprowadzić do zespołu Denissa Rakelsa. Łotysz z powodzeniem może grać na pozycji wysuniętego napastnika, jak również skrzydłowego. Jeżeli przejdzie testy medyczne, to zwiąże się rocznym kontraktem z możliwością podpisania kolejnego, 3-letniego.

 

Deniss Rakels urodził się 20 sierpnia 1992 roku w miejscowości Jekabpils na Łotwie. Napastnik rozpoczynał karierę w miejscowym zespole, skąd trafił do Metalurgsa Liepajas. Od stycznia 2011 roku miał okazję reprezentować barwy Zagłębia Lubin, po czym został wypożyczony do GKS Katowice. W latach 2014-2016 występował w zespole Cracovii, a następnie przeniósł się do angielskiego Reading.

Reprezentant Łotwy w barwach Pasów wystąpił w 68 spotkaniach, w których strzelił 28 goli i zanotował 7 asyst. Ponadto miał okazję zdobyć szesnaście bramek w 47 starciach GKS Katowice. Niezbyt dobrze będzie wspominał swoją przygodę w Reading. 24-latek zagrał w siedemnastu meczach, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców - sezon 2016/2017 to tylko pięć spotkań i jeden gol.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS