Freiburg chce kupić Kownackiego

Freiburg chce kupić Kownackiego

31.05.2017; 10:35
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Dawid Kownacki jest jednym z zawodników, którzy otrzymali zielone światło na odejście z zespołu Lecha Poznań. Oferta musi jednak zainteresowań zawodnika oraz przedstawicieli klubu. Ostatnio po młodzieżowego reprezentanta Polski zgłosili się włodarze niemieckiego Freiburga – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Przypomnijmy, że Dawid Kownacki już zimą mógł odejść z Lecha Poznań. Na stole leżała oferta z Fiorentiny opiewająca na trzy miliony euro. Młody napastnik został przy Bułgarskiej, a zielone światło na transfer otrzymał właśnie teraz. Problemem mogą jednak okazać się pieniądze. Jednym z klubów zainteresowanych Polakiem jest Freiburg, aczkolwiek Niemcy zaoferowali za niego tylko półtora miliona euro.

 

Lech Poznań jest gotów sprzedać Dawida Kownackiego, aczkolwiek tylko w momencie, kiedy ktoś wyłoży za niego 4,5 miliona euro. – Freiburg, który zajął siódme w minionym sezonie Bundesligi, nie musi być złą opcją dla Kownackiego. Sęk w tym, że poza tą ofertą są tylko nieliczne zapytania, bez konkretów. Dlatego na razie nie zapadnie decyzja w sprawie transferu. Kolejorz liczy bowiem, że sytuacja zmieni się po EURO U-21, na którym piłkarz wystąpi. Tam ma wypromować się i zapracować na poważny transfer – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Komentarze: (2):
  • Sprzedać od ręki.Za taki szrot tyle kasy.

  • 4,5 mln za tą panienkę, bez jaj . Nie ma tak głupiego klubu .

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS