Gostomski: Idziemy na mistrza!

Gostomski: Idziemy na mistrza!

25.03.2014; 20:11
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do hitu dwudziestej ósmej T-Mobile Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie u siebie Lecha Poznań. Starcie lidera z wiceliderem przyniesie sporo piłkarskich emocji, a swoje trzy grosze dorzucił Maciej Gostomski, który zapowiedział jasno, że Kolejorz idzie na mistrza!

Piłkarze poznańskiego Lecha dzięki ostatnim zwycięstwom i wpadkom bezpośrednich przeciwników awansowali na pozycję wicelidera T-Mobile Ekstraklasy. Lechitom udało się również zmniejszyć stratę do prowadzącej Legii, co tylko dodaje smaczku sobotniemu meczu obu drużyn. – Idziemy na mistrza. Mówię o tym od pół roku, ale nikt mi nie wierzy. Strata jest przecież coraz mniejsza, a nas wszyscy bombardują z każdej strony. Po podziale punktów każdy będzie miał szansę na mistrzostwo - powiedział nam Maciej Gostomski.

LUDZIE_LECHA_POZNAN/GOSTOMSKI/gostomski.jpg

Poznaniacy zdają sobie sprawę z faktu, że czeka ich ciężka przeprawa na Łazienkowskiej, jednak piłkarze Wisły Kraków udowodnili, że można ugrać punkty na Pepsi Arenie. - Jedziemy do Warszawy, aby przede wszystkim nie przegrać, bo to trudny teren. Piłkarze Wisły Kraków pokazali, że na Łazienkowskiej można od wyniku 0-2 dojść do remisu, więc Legia nie jest wcale tak straszna - przyznał bramkarz Lecha. - To na pewno fajny mecz, każdy chciałby zagrać z Legią. Nie powiem, że to mecz jak każdy inny, aczkolwiek niespecjalnie będę zaprzątał sobie tym głowy - dodał po chwili. Warto dodać, że Gostomski swego czasu reprezentował barwy Legii, jednak nie było mu dane zadebiutować w pierwszym zespole. - Z mojej strony na pewno nie będzie żadnych dziwnych gestów w stronę kibiców - zapowiedział.

Maciej Gostomski jasno przyznał, że jego celem jest w tym sezonie zdobycie Mistrzostwa Polski i zrobi wszystko, aby tak się właśnie stało. - Mistrzostwo to naprawdę realna rzecz. Patrzymy na siebie i robimy swoje, a nie patrzymy na inne drużyny. Boicie się tego słowa, jakby to gryzło. Mamy zespół, mamy stadion i mamy kibiców. Jestem bardzo optymistycznie do tego nastawiony, trzeba mieć jakiś cel - powiedział bramkarz Lecha Poznań, który jeszcze rok temu grał na II-ligowym froncie.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS