Gumny: Czułem trochę złości

Gumny: Czułem trochę złości

12.01.2017; 10:49
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: katowickisport.pl | Foto: LN/RoG

 

Robert Gumny jest jednym z zawodników, którzy w przerwie zimowej zostali wypożyczeni z Lecha Poznań. Boczny obrońca w rundzie wiosennej będzie reprezentował barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała, a w pierwszym momencie nie krył złości, że musi opuścić Bułgarską.

Przedstawiciele Lecha Poznań zdecydowali się wypożyczyć Roberta Gumnego, który wiosną ma regularnie występować w pierwszoligowym Podbeskidziu Bielsko-Biała. Młodzieżowy reprezentant Polski po ograniu się wróci na Bułgarską, aby powalczyć o miejsce w podstawowym składzie Kolejorza.

 

- Tak było uzgodnione z Lechem. Trener Bjelica nie widzi mnie w składzie, bo potrzebuje bardziej doświadczonych obrońców niż ja. Stąd decyzja, bym się ograł w I lidze, wrócił do Poznania i walczył o podstawowy skład - powiedział Robert Gumny w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego katowickisport.pl.

Robert Gumny

Boczny obrońca nie ukrywa, że początkowo był zły na taką decyzję, ale z drugiej strony wie, że dzięki regularnym występom może stać się lepszym piłkarzem. - Liznąłem trochę ekstraklasy i trochę czułem złość, że klub mnie wypożycza, ale przemyślałem sobie to i wiem, że będzie to dla mnie dobry ruch. Podbeskidzie to dobre miejsce, by się rozwinąć, słyszałem, że dobrze gra piłką. Strata do czołówki to tylko dziesięć punktów, więc jest spokojnie do odrobienia. Myślę, że to będzie udane pół roku - podsumował Robert Gumny.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS