Gytkjaer po badaniach!

Gytkjaer po badaniach!

14.02.2018; 12:23
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne|lechpoznan.pl | Foto: LN

 

W niedzielnym meczu rozgrywanym przeciwko Arce Gdynia, najskuteczniejszy strzelec poznańskiej drużyny opuścił boisko w 59 minucie spotkania z podejrzeniem złamania nosa.

Rozgrywający dość średnie spotkanie ( podobnie jak cała drużyna) Christian Gytjaer został dotkliwie zaatakowany przez piłkarza gdyńskiej Arki w wyniku czego możliwość debiutu otrzymał nowy nabytek Kolejorza - Khoblenko. Duńczyk schodził z murawy z podejrzeniem złamania nosa, kluczowe w ocenie jego dyspozycji meczowej miały być poniedziałkowe badania.

 

Podczas konsultacji lekarze nie stwierdzili przeciwwskazań jakie miały by stanąć Gytkjaerowi na drodze w niedzielnym występie na Bułgarskiej. Potwierdzono brak złamania nosa oraz pełną drożność górnych dróg oddechowych. Christian będzie musiał przez dwa najbliższe dni trenować indywidualnie lecz będzie gotowy do gry w najbliższym spotkaniu – dodaje prof. Krzysztof Pawlaczyk.

Informacja o pełnej dyspozycji naszego napastnika cieszy nie tylko sztab Kolejorza oraz sympatyków poznańskiej drużyny. Niedzielny mecz jawi się jako gratka dla każdego miłośnika ofensywnego futbolu – mocny i niepokonany u siebie Lech podejmuje bramkostrzelną Pogoń która nie zaznała smaku porażki od 01.12.2017. Pojedynek Frączczak vs. Gytkjear przyciągnie tysiące fanów na Bułgarską.

MJ

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS