Hamalainen: Byliśmy lepsi

Hamalainen: Byliśmy lepsi

29.04.2014; 21:59
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

- Czułem się bardzo dobrze na boisku. Cała drużyna zaprezentowała się dobrze na boisku, a wynik jest satysfakcjonujący - powiedział Kasper Hamalainen po piątkowym spotkaniu Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Reprezentant Finlandii uważa, że poznaniacy byli zdecydowanie lepsi od swoich przeciwników.

- Czuję się pewniej na boisku w momencie, kiedy zdobywamy trzy punkty. Przeprowadziliśmy kilka zmian i to przynosi rezultaty, z czego jestem usatysfakcjonowany - przyznał Kasper Hamalainen. Środkowy pomocnik nie krył zdziwienia ze słabej postawy krakowian. - Zagrali bardzo pasywnie, a my to wykorzystaliśmy. Byliśmy bardziej agresywni - dodał.

LUDZIE_LECHA_POZNAN/HAMALAINEN/hamalainen.jpg

Reprezentant Finlandii twierdzi, że Kolejorz w pełni zasłużenie zainkasował komplet punktów, ponieważ w piątek był po prostu lepszy piłkarsko. - Wisła jest dobrą drużyną, ale my pokazaliśmy, że jesteśmy lepsi. Kontrolowaliśmy grę na boisku, zagraliśmy dobrze ofensywnie i defensywnie. Jesteśmy w dobrej formie - powiedział Kasper Hamalainen.

Były zawodnik szwedzkiego Djurgardens po zmianie Łukasza Teodorczyka został przesunięty na pozycję wysuniętego napastnika, jednak nie robiło mu to różnicy. - To nie ma dla mnie znaczenia. Jest mała różnica między tymi pozycjami. Lubię bardziej grać jako pomocnik, ale to nie problem zagrać w roli napastnika - uzupełnił piłkarz.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS