Harmonogram sprzedaży biletów na finał PP w TIFO [akt.]

Harmonogram sprzedaży biletów na finał PP w TIFO [akt.]

18.04.2017; 08:09
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

W czwartek, 20 kwietnia powinna rozpocząć się sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski w Warszawie z puli, której dystrybucją zajmują się kibole Kolejorza, poprzez sklep kibicowski "TIFO". Poniżej przedstawiamy prawdopodobny harmonogram. Informujemy jednak, że ten może ulec zmianie.

 

Czwartek będzie dniem przeznaczonym tylko dla najzagorzalszych fanatyków z FC, sekcji i grup kibicowskich działających na Kolejorzu. Zapisy w ekipach trwają już od kilku dni. 20 kwietnia w godzinach 10-18 odpowiedni przedstawiciele będą mogli dokonać wpłat i odebrać vouchery.

W piątek, również od godziny 10 do 18 do sprzedaży włączeni zostaną wyjazdowicze. Kibice, którzy regularnie jeżdżą za Dumą Wielkopolski będą mogli tego dnia zjawić się w TIFO po swoje wejściówki.

Sobota 22.04 oraz poniedziałek 24.04 to z kolei czas dla karnetowców, a także osób, które wybrały się na finał PP w zeszłym roku. W sobotę sprzedaż będzie prowadzona w godzinach 10-14, a w poniedziałek tradycyjnie 10-18.

Jeśli jakiekolwiek bilety będą jeszcze dostępne, wówczas we wtorek, 25 kwietnia trafią one do wolnej sprzedaży. W tej chwili całkowita cena za komplet wyjazdowy jest jeszcze nieznana. Wciąż nie znamy trasowania i cen pociągów, z czym PKP robi ogromne problemy. Właśnie przez tę sytuację harmonogram może jeszcze ulec zmianie. Na ten moment planowany koniec sprzedaży szacuje się na 25.04, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula wejściówek, co jest bardzo prawdopodobne. Przy zakupie będzie trzeba, jak zwykle, okazać ważny dokument lub jego ksero. Przypominamy, że bardzo ważne jest, by dopilnować poprawności danych, ponieważ listy z nimi trafią do PZPN-u, który będzie drukował imienne bilety. Te osoby, które się pomylą mogą zwyczajnie odbić się od bram Narodowego.

 

AKTUALIZACJA:

W piątek 21.04 bilety będzie można nabywać także w firmie CAR-POL w Suchym Lesie. Sprzedaż rozpocznie się o godzinie 8 i będzie całkowicie otwarta.

Komentarze: (1):
  • Na kupbilety otwarli sektor G18.Jest teraz jeszcze ok.650 wolnych miejsc

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS