II Turniej Piłkarski pamięci Poznańskiego Czerwca '56

II Turniej Piłkarski pamięci Poznańskiego Czerwca '56

21.05.2013; 13:48
Dodał: RoG | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Mamy zaszczyt wspólnie ze Stowarzyszeniem "Wiara Lecha", Wielkopolskim Muzeum Walk Niepodległościowych, Instytutem Pamięci Narodowej w Poznaniu i Młodzieżowym Domem Kultury nr 1 zaprosić na II Turniej Piłkarski pamięci Poznańskiego Czerwca, który odbędzie się ostatniego dnia czerwca na boisku przy Drodze Dębińskiej.

W niedzielę 30 czerwca już o 9 rano zaplanowano start turnieju, którego zakończenie przewiduje się na godzinę 21. Zachęcamy amatorskie drużyny do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Koszt udziału zespołu to 200 złotych, a zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym liga@wiaralecha.pl do 23 czerwca.

Każda drużyna ma zagwarantowane trzy mecze grupowe, które trwać będą 13 minut. Grać będziemy w składach sześcioosobowych (bramkarz i 5 graczy w polu) z dowolną ilością zmian. Na najlepsze ekipy i wyróżniających się zawodników czekać będą nagrody.

Rok temu bawiliśmy się wspaniale, a najlepszą drużyną piłkarskiego maratonu była Sekcja SSL, która w finale pokonała Lechitę.net. Relację z ubiegłorocznego turnieju znajdziecie w naszym serwisie TUTAJ.

Lechita.net ponownie objął główny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Kopią z nami:

Instytut Pamięci Narodowej w Poznaniu

Wielkopolskie Muzeum Walk Niepodległościowych

Stowarzyszenie Wiara Lecha

Brogans Irish Pub

Wielkopolscy Patrioci

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS