Jevtić na konsultacji medycznej!

Jevtić na konsultacji medycznej!

09.05.2017; 19:43
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Drużyna Lecha Poznań rozpoczęła przygotowania do kolejnego spotkania Lotto Ekstraklasy. Poznaniacy zagrają tym razem z Pogonią Szczecin i  wiele wskazuje na to, że szkoleniowcy nie skorzystają z usług Darko Jevticia. Szwajcar wyjechał bowiem na konsultację medyczną.

Darko Jevtić po finałowym meczu Pucharu Polski z Arką Gdynia narzekał na ból w łydce. Zawodnik w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym wyjechał na zagraniczną konsultację medyczną. - Jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Czekamy na informacje dotyczące postępów w leczeniu. Jego występ w niedzielnym meczu stoi pod znakiem zapytania - powiedział prof. Krzysztof Pawlaczyk.

 

Z Bułgarskiej napływają do nas również dobre wiadomości. We wtorek treningi z drużyną wznowili Dawid Kownacki i Nicki Bille, którzy będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkanie z Portowcami. - Są gotowi do gry w meczu z Pogonią. Podobnie będzie z Tomkiem Kędziorą. Zawodnik we wtorek dostanie jeszcze jeden dzień wolnego na odpoczynek, ale od środy będzie trenować z drużyną - podsumował szef sztabu medycznego cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Darko Jevtić

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS