Jevtić przedłużył kontrakt z Lechem!

Jevtić przedłużył kontrakt z Lechem!

26.05.2017; 16:48

 

Darko Jevtić na dłużej w Lechu Poznań. Szwajcarski pomocnik w piątek podpisał nowy kontrakt z Kolejorzem. Z poznańskim klubem związał się umową do czerwca 2020 roku.

24-letni piłkarz trafił do stolicy Wielkopolski latem 2014 roku. Początkowo był wypożyczony z FC Basel, jednak już po kilku miesiącach podpisał długoterminowy kontrakt z Lechem. W barwach Kolejorza do tej pory rozegrał 110 spotkań, w których zdobył 20 bramek i 21 razy asystował przy trafieniach kolegów. Z Lechem zdobył mistrzostwo Polski oraz dwukrotnie Superpuchar.

 

- Bardzo się cieszymy, że przedłużyliśmy z nim umowę. Darko wyrósł na jednego z liderów drużyny, ma za sobą najlepszy sezon w naszym klubie. Zdobył 21 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej i udowodnił, że nie bez powodu traktowany jest jako jedna z najważniejszych postaci w zespole - powiedział wiceprezes Kolejorza, Piotr Rutkowski. - To też sygnał, że chcemy zostawiać w drużynie jej liderów. Darko identyfikuje się z klubem i pokazał to w bardzo ważnym momencie sezonu - dodaje.

Darko Jevtić

Parafowanie umowy przez Jevticia to bardzo ważna informacja dla klubu, ale też samego zawodnika. Jego poprzedni kontrakt z Lechem wygasał w czerwcu 2018 roku. - Jestem szczęśliwy. Ta wiadomość daje mi spokój na przyszłość. Teraz mogę się w pełni skupić na tym, żeby ciężko pracować i koncentrować się tylko na treningach oraz meczach, które przed nami. Podpisanie kontraktu to też motywacja, dzięki której z czystą głową podchodzę do ostatnich spotkań w sezonie - przyznaje pomocnik Kolejorza.

Komentarze: (1):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS