Jóźwiak wypożyczony do GKS Katowice

Jóźwiak wypożyczony do GKS Katowice

05.01.2017; 13:16
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: GKS Katowice | Foto: LN/RoG

 

Kamil Jóźwiak zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami został wypożyczony z Lecha Poznań. Młodzieżowy reprezentant Polski w rundzie wiosennej będzie reprezentował barwy pierwszoligowego GKS Katowice.

W polskich mediach od dłuższego czasu mówiło się o wypożyczeniu Kamila Jóźwiaka, które w dużej mierze było uzależnione od transferu nowego skrzydłowego. Wczoraj kontrakt z Lechem Poznań podpisał Mihai Radut, dzięki czemu 18-latek został na pół roku wypożyczony do GKS Katowice. Informację potwierdza oficjalna strona internetowego śląskiego klubu.

 

– Nasze zimowe transfery rozpoczynamy od wypożyczenia Kamila. Obserwowaliśmy go uważnie od września i już od tego czasu prowadziliśmy rozmowy na jego temat. Dziękujemy Lechowi Poznań, że zgodził się na wypożyczenie Kamila. Trafia do nas zawodnik, który jest młodzieżowcem z bardzo dużym potencjałem. Liczymy, że dzięki niemu wzrośnie nasza jakość na skrzydłach. Dla samego Kamila nachodzi czas, by pokazać swoje duże umiejętności – powiedział menadżer Dariusz Motała.

Kamil Jóźwiak

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS