Kamiński: Wszystko zostało dogadane

Kamiński: Wszystko zostało dogadane

12.07.2014; 10:34
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Marcin Kamiński jest jednym z zawodników, którzy w letnim okienku transferowym mogą odejść z zespołu Lecha Poznań. Środkowy obrońca w rozmowie z dziennikarzem naszego serwisu internetowego potwierdził, że porozumiał się już z włoskim Klubem w sprawie indywidualnego kontraktu. Teraz wszystko zależy od porozumienia się obu klubów.

- Jest coś na rzeczy, ale na razie czekamy - powiedział Marcin Kamiński na pytanie dotyczącego jego transferu do włoskiej Serie A (zapewne chodzi o Palermo) - Rozmowy na temat mojego indywidualnego kontraktu są już w zasadzie na finiszu, bo w zasadzie wszystko zostało dogadane. Teraz do porozumienia muszą dojść kluby - dodał środkowy obrońca, który stara się obecnie odciąć od tematu jego przeprowadzki. - Nie myślę o transferze, bo wiem, że jestem zawodnikiem Lecha Poznań i na tym się wyłącznie skupiam - przyznał reprezentant Polski.

LUDZIE_LECHA_POZNAN/KAMINSKI/IMG_4082.JPG

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie może dojść do oficjalnego potwierdzenia transferu, choć sam zainteresowany nie ukrywa, że chciałby szybko zaadaptować się w nowym zespole, a przeprowadzka w sierpniu mogłaby mu to znacznie utrudnić. - Z jednej strony chciałbym zostać tutaj i grać do końca, ale z drugiej strony potrzebuję też trochę czasu, żeby zaadoptować się w nowym zespole. Chciałbym poznać nową drużynę, poznać jej sposób grania i się zaaklimatyzować - podsumował Marcin Kamiński.

Komentarze: (1):
  • Oby ta sytuacja szybko się wyjaśniła - mamy 4 stoperów + młody Bednarek, dzięki czemu odejście Kamyka nie byłaby jakimś dużym 'ciosem', natomiast część pieniędzy z jego transferu moglibyśmy przeznaczyć na kogoś do rywalizacji w środku pola, Trałka nie ma ŻADNEGO zmiennika, a z uwagi na to ile będzie męczy do grania i to że Łukasz często otrzymuje kartki ktoś taki jest konieczny.

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS