Kędziora: Dostałem propozycję kontraktu

Kędziora: Dostałem propozycję kontraktu

27.04.2014; 10:05
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Tomasz Kędziora był zawodnikiem, który w meczu Lecha Poznań  Wisłą Kraków zastąpił na lewej obronie kontuzjowanych Barry'ego Douglasa oraz Luisa Henriqueza. On sam przyznał, że chce nadal występować na boisku od pierwszej minuty, a od władz klubu otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu z Kolejorzem.

Już przed meczem wiadome było, że przeciwko Wiśle  Kraków nie zagrają kontuzjowani Barry Douglas oraz Luis Henriquez. Miejsce na lewej stronie obrony zajął Tomasz Kędziora, który spisał się przyzwoicie. - Mam nadzieję, że nadal będę grał w pierwszym składzie - przyznał młody defensor, któremu w czerwcu wygasa kontrakt z Lechem Poznań. - Dostałem pierwszą propozycję umowy i rozmawiamy w klubie - dodał Kędziora.

LUDZIE_LECHA_POZNAN/KEDZIORA/ylX8ECi2gA.jpg

Boczny obrońca cieszy się z faktu, że zespołowi udało się w drugiej połowie strzelić trzecią bramkę, która wniosła pewien spokój w głowach zawodników. - Myślę, że 2:0 to niepewny wynik. Można stracić bramkę i grać z nożem na gardle, ale jak zdobyliśmy trzeciego gola, to byliśmy spokojni o wynik do końca - zakończył zawodnik Kolejorza.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS