Kędziora trafi do Monaco?!

Kędziora trafi do Monaco?!

15.05.2017; 07:10
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: asmonaco.fr | Foto: LN/RoG

 

Zaskakujące informacje napływają z francuskich mediów. Prawy obrońca Lecha Poznań, Tomasz Kędziora znalazł się na celowniku europejskiej potęgi - AS Monaco! Klub z księstwa ponoć już negocjuje warunki przenosin młodzieżowego reprezentanta Polski.

 

Nie jest tajemnicą, że latem w Lechu może dojść do kilku zmian kadrowych. Bardzo chętnie zagranicę udaliby się wychowankowie - Jan Bednarek, Tomasz Kędziora, czy Dawid Kownacki, a sporo mówi się także w kontekście odejścia Darko Jevticia lub Radosława Majewskiego. Wydawałoby się, że największe szanse na wyjazd do dobrego klubu mają przede wszystkim zawodnicy ofensywni, lecz tym razem jest inaczej - z francuskich mediów spłynęła prawdziwa bomba transferowa - Kendi miałby udać się do nowego mistrza Francji, półfinalisty Ligi Mistrzów, AS Monaco!

Przypomnijmy, że graczem Monaco jest obecnie Kamil Glik, który po transferze z włoskiego Torino bez problemu wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Monakijczyków. Kędziora jest w tym momencie nie zastąpionym elementem w układance Kolejorza. 22-latek gra niemal wszystko - w tym sezonie wystąpił w 39 oficjalnych meczach. Do tego dołożył też występy w reprezentacji U21, której jest kapitanem. Niebiesko-biali chcieliby uzyskać za swojego piłkarza minimum 2,5 miliona euro, co nie powinno być żadną przeszkodą dla Monaco. Obecnie jedynym kandydatem do gry na prawej stronie defensywy jest inny wychowanek - Marcin Wasielewski, co sprawia, że Kolejorz powinien bacznie przyglądać się zawodnikom tego typu, by w przypadku faktycznego odejścia Kendiego nie zostać z dziurą w kadrze.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS