Kędziora: Trzeba wyczyścić głowy

Kędziora: Trzeba wyczyścić głowy

11.04.2017; 15:49

 

Jedyną bramkę dla Kolejorza w spotkaniu z Legią Warszawa zdobył Tomasz Kędziora. Obrońca Lecha zdaje sobie sprawę z tego, co jest motorem napędowym "Poznańskiej Lokomotywy". 

Mecz z warszawiakami był kolejnym rozegranym przy pełnej publiczności. - Szczerze gdybym nie chciał grać przy pełnych trybunach, to grałbym w A klasie i nie przyjechałbym do Lecha, żeby tutaj występować. To czysta przyjemność i niesie nas do zwycięstwa. Chcemy by na każdym meczu był pełen stadion - przyznaje kapitan młodzieżowej reprezentacji Polski. 

 

W 82. minucie przy Bułgarskiej był szał radości, a dziesięć minut później kibice opuszczali stadion ze spuszczonymi głowami. - Na boisku przeszliśmy drogę z nieba do piekła. Bardzo to boli, myślę, że nie zasłużyliśmy na to. Trzeba iść dalej i walczyć. Wszystko jest przed nami. Nie ma co się załamywać. Trzeba wygrać w Płocku i Ruchem. Dzielimy punkty i zobaczymy, co przyniesie przyszłość - ocenia Kędziora. 

Po pięknej serii zwycięstw, Kolejorz wpadł w lekki marazm. W trzech ostatnich spotkaniach poznaniacy zdobyli dwa punkty. - Na pewno nie przegraliśmy całego sezonu. Nie ma co się użalać nad tą porażką. Przegraliśmy i jest ciężko. Każdy przez jeszcze kilka dni będzie myślał o tym spotkaniu. Nie ma co się dołować i myśleć, że jakiś kryzys. Nie graliśmy źle a dobrze. Mieliśmy swoje sytuacje. Ja też mogłem strzelić jeszcze jedną bramkę. Każdy ma do siebie pretensje ale trzeba wyczyścić głowy i gramy dalej - kończy. 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS