Keita: Nie wrócę do Lecha. To było gówno

Keita: Nie wrócę do Lecha. To było gówno

08.01.2017; 08:09
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: transfery.info | Foto: LN/RoG

 

Muhamed Keita jest jednym z zawodników Lecha Poznań, którzy w ostatnim czasie występowali na wypożyczeniu. Skrzydłowemu wygasła ostatnia umowa ze Stabaek IF, dlatego teoretycznie w poniedziałek powinien rozpocząć przygotowania z Kolejorzem.

Sam zawodnik w rozmowie z dziennikarzem Verdens Gang podkreślił jednak, że nie ma zamiaru wracać do Poznania, wypowiadając się przy tym dość niegrzecznie. - Do Lecha na pewno nie wrócę. Wszystko tam było źle. Za mało grałem. Miałem złe otoczenie i nie podobało mi się też życie... To było gówno - powiedział.

 

Muhamed Keita trafił do Lecha Poznań w lipcu 2014 roku z norweskiego Stromsgodset. Łącznie w barwach Kolejorza zagrał w 28 meczach, zdobywając trzy bramki i tyle samo razy asystując. Po nieudanej przygodzie został wypożyczony do wspominanego Stromsgodset, a ostatnio do Stabaek IF.

Muhamed Keita

Jego umowa  wypożyczenia dobiegła końca, dlatego teoretycznie powinien wrócić do Poznania i rozpocząć treningi z zespołem Lecha. - Dostałem informację, że albo znajdę klub, albo muszę wrócić. Musimy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Otrzymałem kilka ofert, ale żadna mnie nie interesowała i nie chodziło mi o pieniądze. Chyba, że dostałbym propozycję z Chin, to wtedy nie mógłbym odmówić - dodał Muhamed Keita.

Komentarze: (1):
  • Do Chin sprowadzają piłkarzy. Nie masz więc na co liczyć cieniasie.

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS