Kibice i piłkarze na pomoc "Lulusiowi"!

Kibice i piłkarze na pomoc "Lulusiowi"!

29.12.2016; 18:08
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: Twitter/inf. własna | Foto: LN

 

Kiedyś to on pomógł Lechowi, dziś my możemy pomóc jemu. Henryk Zakrzewicz, znany bardziej jako Luluś, od kilku dni jest pozbawiony dachu nad głową. Byli piłkarze Kolejorza oraz kibice wyciągnęli do niego pomocną dłoń.

W czasach PRL-u Henryk Zakrzewicz handlował odzieżą i tkaninami. Luluś to przede wszystkim ogromny sympatyk Lecha Poznań. Na meczach "Poznańskiej Lokomotywy" uczęszczał jeszcze za czasów, gdy Kolejorz rozgrywał swoje spotkania na Dębcu. W okresie, gdy trenerem klubu był Wojciech Łazarek, Zakrzewicz był jednym z tych, którzy sprowadzili do Poznania m. in. Mirosława Okońskiego ze stołecznego klubu. 

 

Okoński to nie jedyny zawodnik, którego prywatni sponsorzy sprowadzili do Kolejorza. Do stolicy Wielkopolski trafił też m. in. Grzegorz Kapica z Szombierek Bytom. 

Dziś Luluś jest bezdomny, ma problemy zdrowotne, nie ma żadnego kontaktu ze swoją rodziną. Obecnie przebywa w domu jednego z kibiców Lecha, Mariusza. Wcześniej spędzał czas w noclegowni, jednak po jednej z awantur był zmuszony ją opuścić (złamanie regulaminu).  

Informacja o tym, że Zakrzewicz potrzebuje pomocy jak burza przedostała się do fanów Kolejorza, którzy chcą wpłacać drobne sumy, by pomóc Lulusiowi. Kibice zamierzają znaleźć Lulusiowi kawalerkę, która byłaby opłacona z konta jednego ze składkowiczów. Również byli piłkarze Lecha, Błażej Telichowski, Damian Nawrocik oraz Bartosz Ślusarski, aktywnie włączyli się w chęć wsparcia byłego sponsora Kolejorza. To oni zorganizowali konto, na które będzie można wpłacać pieniądze. 

Nr konta na które można przesyłać pieniądze: 30 1050 1533 1000 0091 3829 8477 (Bank ING). 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS