Kleinheisler w Lechu Poznań?!

Kleinheisler w Lechu Poznań?!

25.05.2017; 08:44
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: Twitter | Foto: LN

 

Przedstawiciele Lecha Poznań poszukują wzmocnień na rynku transferowym. Nie można wykluczyć, że jednym z zawodników, którzy latem zasilą szeregi Kolejorza będzie Laszlo Kleinheisler.

Od wczoraj na Twitterze dość głośno spekuluje się na temat rozmów działaczy Lecha Poznań z Werderem Brema. Tematem jest ewentualny transfer Laszlo Kleinheislera do Kolejorza, co potwierdził dziennikarz Przeglądu Sportowego - Maciej Henszel.

 

23-letni reprezentant Węgier jest wychowankiem zespołu Puskas AFC, skąd trafił do Videotonu Szekesfehervar. W styczniu 2016 roku został sprzedany do Werderu Brema, gdzie ciężko było się przebić do podstawowego składu. W międzyczasie został wypożyczony do SV Darmstadt, a ostatnią rundę spędził w Ferencvaros Budapeszt.

W sezonie 2016/2017 wystąpił w dwunastu spotkaniach niemieckiej Bundesligi, w których strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę. Ponadto zagrał w dziewięciu meczach węgierskiej ekstraklasy, a jego dorobek to jedno kluczowe podanie przy golu partnera. Laszlo Kleinheisler występuje na pozycji środkowego pomocnika, choć równie dobrze może zagrać w roli skrzydłowego.

Komentarze: (1):
  • To ten rudy Węgier?

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS