Klub sprzedaje vouchery, problemy z pociągami [AKT.]

Klub sprzedaje vouchery, problemy z pociągami [AKT.]

14.04.2017; 07:59
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

Z każdym dniem zbliżamy się do kolejnej majówki spędzonej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obecnie trwają trudne rozmowy dotyczące wytrasowania pociągów, ich ilości oraz ceny przejazdu. W międzyczasie Klub rozpoczął już sprzedaż voucherów na boczne sektory trybuny przeznaczonej dla fanów Kolejorza.

 

Od czwartku trwa sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów. Każdy z nich może kupić 2 bilety. Prawo pierwszeństwa obowiązuje tylko przez 24 godziny, zatem o 14:00 ruszy sprzedaż otwarta. Do wyboru są dwa pakiety: bilet+gadżet (okolicznościowa czapka) w cenie 50 złotych lub bilet+gadżet+pociąg za 130 złotych. Vouchery nie uprawniają do wejścia na stadion, będzie je trzeba w odpowiednim momencie wymienić na bilety imienne, które prześle PZPN. Oczywiście Klub posiada tylko część wejściówek, sprzedażą centralnych sektorów zajmie się TIFO. Na ten moment nie mamy jeszcze informacji, kiedy sprzedaż ruszy także tam.

W przypadku TIFO pierwszeństwo mają oczywiście wszelkie sekcje, FC i grupy, które od kilku dni aktywnie prowadzą zapisy. Harmonogram i zasady sprzedaży zostanie podany niebawem. Na ten moment problem leży gdzie indziej - w PKP. Koleje jak zwykle utrudniają kibolom życie. Po wielu rozmowach ustalone zostało, że Poznaniacy wynajmą 9 pociągów - 6 od Przewozów Regionalnych i 3 InterCity. W tej chwili potwierdzony jest tylko 1 pociąg (!!!) Intercity twierdzi, że z zamówionych trzech, może dostarczyć tylko jeden, a Przewozy Regionalne nie potrafią zając się porządnym wytrasowaniem poszczególnych ban. Wiele do życzenia pozostawiają też ceny - za przejazd jednym z najgorszych możliwych taborów życzą sobie oni pieniędzy większych, niż za 1 klasę. Co ciekawe, podobnych problemów uniknęła Arka Gdynia.

W związku z zaistniałą sytuacją wszystkich kibiców zapraszamy do kontaktu i "umilania" życia osobom odpowiedzialnym w PKP za tę sieczkę. Na profilu facebookowym profil Kibice Lecha Poznań udostępnił kontakty do tych przemiłych ludzi. Swoje uwagi można kierować więc tutaj:

- Waldemar.Plonski@intercity.pl - Waldemar Płoński - Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa PKP IC

- Zdzislaw.Krzyskow@intercity.pl - Zdzisław Krzyśków - Wydział Bezpieczeństwa PKP IC

- marta.ziemska@intercity.pl - Marta Ziemska - Rzecznik PKP IC, która z pewnością bardzo chętnie odpowie na pytanie dlaczego Arka ma komplet pociągów a my jedynie jeden. Jest to również osoba, która będzie znać szczegóły olbrzymiej podwyżki cen pociągów. Telefon do biura prasowego - 22 47 42 832

- marek.kapusta@intercity.pl - Marek Kapusta - Dyrektor Biura Przewozów IC

 

AKTUALIZACJA:

Dzięki akcji z życzeniami dla pracowników PKP sytuacja zaczyna się klarować.

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS