Kolejorz odwołuje się do NKO

Kolejorz odwołuje się do NKO

28.03.2017; 06:32
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

 

Lech Poznań wystosował pismo do Najwyższej Komisji Odwoławczej. Kolejorz wnioskuje o zawieszenie, bądź darowanie kary nałożonej na klub po wydarzeniach na finałowym meczu Pucharu Polski w maju 2016 roku.

 

Przypomnijmy, że na klub, a raczej jego kibiców spadła kara zakazu wyjazdu na wszystkie mecze Pucharu Polski w sezonie 2016/17, a także zamknięcia całego Inea Stadionu na mecze u siebie. Były to konsekwencje wspaniałej, fanatycznej zabawy, która miała miejsce na sektorach zajmowanych przez fanów poznańskiej Lokomotywy. Już w lutym władze niebiesko-białych wnioskowały o zmniejszenie sankcji. Wniosek został wtedy częściowo przyjęty, dzięki czemu stadion został otwarty na pierwszy półfinałowy mecz z Pogonią Szczecin, który lechici wygrali 3:0.

Kiboli Kolejorza najprawdopodobniej zabraknie na rewanżowym spotkaniu z Portowcami. Najważniejsze jednak, by mogli oni pojechać na ewentualny mecz finałowy, który zbliża się wielkimi krokami. Awans do niego jest już niemal pewny, bo raczej nikt nie wierzy w wygraną Pogoni czterema bramkami. Ponadto 2 maja na PGE Narodowym Poznaniacy najprawdopodobniej zmierzą się ze swoją zgodą, czyli Arką Gdynia, która podobnie jak Lech odprawiła swoich przeciwników (Wigry Suwałki) w pierwszym meczu z bagażem trzech goli. 

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS