Kolejorz sprowadza nowego obrońcę!

Kolejorz sprowadza nowego obrońcę!

30.12.2017; 07:49
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Działacze Lecha Poznań w zimowym okienku transferowym zamierzają sprowadzić do zespołu nowego piłkarza grającego na pozycji lewego obrońcy, który będzie stanowił konkurencję dla Volodymyra Kostevycha. Na celowniku Kolejorza znalazł się Piotr Tomasik z Jagiellonii Biłystok.

– Mogę potwierdzić, że działacze Kolejorza kontaktowali się z nami w sprawie transferu. Z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem zasiadamy w radzie nadzorczej Ekstraklasy SA i często rozmawiamy – powiedział prezes Cezary Kulesza w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przedstawiciele obu klubów praktycznie doszli już do porozumienia, do finalizacji pozostało kilka szczegółów.

 

– Lechowi zależy na sprowadzeniu zawodnika, który mógłby walczyć na lewej stronie defensywy z Wołodymyrem Kostewyczem. 30-latek z Jagiellonii nie miał jesienią pewnego miejsca w składzie i dlatego chciał zmienić pracodawcę. W tym sezonie przez częste kontuzje rozegrał tylko dziewięć spotkań. W 33 meczach poprzedniego sezonu zaliczył 9 asysty i walnie przyczynił się do wicemistrzostwa Polski zdobytego przez Jagiellonię – czytamy dalej.

Komentarze: (1):
  • W tym sezonie przez częste kontuzje rozegrał tylko dziewięć spotkań . Czyli standart , kolejny kaleka do Lecha .

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS