Kontuzjowani lechici wracają do zdrowia

Kontuzjowani lechici wracają do zdrowia

06.06.2017; 18:23
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/Perzanowski

 

Optymistyczne wiadomości napływają do nas prosto z Bułgarskiej. Okazuje się, że sztab szkoleniowy Lecha Poznań na pierwszym treningu po przerwie letniej będzie miał do dyspozycji trójkę kontuzjowanych zawodników - Łukasza Trałkę, Macieja Makuszewskiego oraz Macieja Gajosa.

Przypomnijmy, że niedzielnego meczu z Jagiellonią Białystok nie dokończyli Łukasz Trałka i Maciej Makuszewski. Środkowy pomocnik jest już po szczegółowych badaniach, które wykazały skręcenie stawu skokowego. - Łukasz jest w trakcie rehabilitacji. Powinien być gotowy na rozpoczęcie treningów - powiedział dr Andrzej Pyda.

 

Zdecydowanie lepiej czuje się również Maciej Makuszewski, który zszedł z boiska z podejrzeniem wstrząsu mózgu. Skrzydłowy wypożyczony z Lechii Gdańsk nie narzeka już na zawroty głowy, dlatego również na 19 czerwca będzie gotowy.

Maciej Makuszewski

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o Macieju Gajosie. Pomocnik z powodu urazu nie mógł zagrać w ligowym starciu z Jagiellonią Białystok. - Uszkodzone więzadło leczy się prawidłowo i wszystko wskazuje na to, że Maciej za dwa tygodnie będzie gotowy do gry - podsumował klubowy lekarz.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS