Kostevych: Dla mnie to krok w Europę!

Kostevych: Dla mnie to krok w Europę!

11.01.2017; 07:54

 

Wszystko wskazuje na to, że Volodymyr Kostevych podpisze dzisiaj kontrakt z Lechem Poznań. Lewy obrońca przechodził wczoraj testy medyczne i nie ukrywa, że dla niego transfer do Kolejorza jest kolejnym krokiem w karierze.

Lech Poznań szukał ostatnio lewego obrońcy. Z klubem najprawdopodobniej pożegna się Tamas Kadar, a Robert Gumny został wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ich miejsce wiosną zająć Volodymyr Kostevych, który ma za sobą niezłe mecze w lidze ukraińskiej.

 

- Swoją karierę rozpoczynałem jako napastnik, ale w seniorskiej piłce debiutowałem w roli lewego obrońcy. Trenerzy często wykorzystują mnie na różnych pozycjach, na skrzydle lub w środku pomocy, ale moje nominalne miejsce, to lewa obrona - powiedział zawodnik w rozmowie z dziennikarzem stacji LechTV.

Volodymyr Kostevych
fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl / fot. Przemysław Szyszka

Volodymyr Kostevych jest zadowolony z faktu, że będzie mógł kontynuować swoją karierę w Lotto Ekstraklasie. - Szukałem informacji o Lechu Poznań. Bardzo spodobało mi się miasto. Obejrzałem również sporo filmów z kibicami, dlatego cieszę się, że mam możliwość dołączenia do jednego z najlepszych klubów w Polsce. Dla mnie to krok w Europę. Planuję tutaj pograć i zaprezentować się z jak najlepszej strony - podsumował Ukrainiec.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS