Kto może odejść z Lecha Poznań?

Kto może odejść z Lecha Poznań?

25.05.2017; 08:46
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Latem możemy spodziewać się sporych roszad kadrowych w zespole Lecha Poznań. Wiele wskazuje na to, że niebawem z Bułgarską pożegnają się Dawid Kownacki, Tomasz Kędziora oraz Darko Jevtić - czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Drużyna Lecha Poznań wciąż liczy się w walce o mistrzostwo Polski, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że latem możemy spodziewać się sporych roszad kadrowych w zespole trenera Nenada Bjelicy. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że zielone światło na zagraniczny transfer otrzymali Dawid Kownacki, Tomasz Kędziora, a także Darko Jevtić. Jesienią całej trójki przy Bułgarskiej może już nie być.

 

- Obaj młodzieżowi reprezentanci Polski propozycji wysłuchają jednak dopiero po mistrzostwach Europy do lat 21, które w czerwcu odbędą się w naszym kraju. Zarówno Kędziora, jak i Kownacki są liderami kadry Marcina Dorny, więc po turnieju ich wartość i zainteresowanie silniejszych drużyn może wzrosnąć. Od kilku lat wychowankowie Lecha są kuszeni przez zagraniczne zespoły, ale teraz obaj uznali, że to właściwy moment na sprawdzenie się na Zachodzie - możemy przeczytać na stronie internetowej przegladsportowy.pl.

Darko Jevtić

Oczywiście sprzedaż całej trójki piłkarzy spowoduje, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni nowi piłkarze. Letnie transfery są w sporej mierze uzależnione od faktu, czy Kolejorz zagra w europejskich pucharach.

Komentarze: (3):
  • Gumny wróci z Podbeskidzia, ale nie zastąpi Kendiego z tak dużym ligowym doświadczeniem, Tomczyk wydaje mi się, że będzie wzmocnieniem w stosunku do Kownasia, dla Jevticia za bardzo nie było i tak miejsca w środku pola, a na skrzydle zwyczajnie się marnował. Podsumowują skończy się na braku transferów i zaciągiem z drużyn młodzieżowych ;)

  • Ci nowi to Gumny , Tomczyk i jakiś kaleka z Rumuni .

  • Drogo sprzedać, kupić za darmo najlepiej z kontuzją

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS