Kupuj bilety przez Fans4Club!

Kupuj bilety przez Fans4Club!

22.03.2017; 07:57
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

Od poniedziałku trwa zamknięta sprzedaż biletów na hitowe spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa, które odbędzie się 9 kwietnia na Inea Stadionie, o godzinie 18. Bilety schodzą w zawrotnym tempie, a dopiero od 23 marca ruszy sprzedaż otwarta. Można jednak nabyć bilet nie mając znajomego, który posiada karnet i nie czekając do jutra. 

 

Sprawa jest bardzo prosta. Najłatwiejszą drogą do zdobycia biletu na mecz z odwiecznym rywalem jest zakupienie go przez portal Fans4Club. Przypominamy, że TUTAJ Klub prowadzi akcję, której celem jest zebranie 160 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na wykonanie grafik na smutnych, szarych ścianach wewnątrz poznańskiego stadionu.

Do tej pory zebrano ponad 105 tysięcy. Żeby wspomóc zbiórkę należy wybrać sobie jeden z prezentów, który jest dostępny na wspomnianej wyżej stronie, a następnie go opłacić. Jedną z rzeczy, którą można tam kupić jest właśnie bilet na to spotkanie. W cenie 70 zł kupujący zarezerwuje sobie miejsce na II lub IV trybunie, jego imię i nazwisko znajdą się na tablicy pamiątkowej, która zawiśnie na I, III i IV, a także otrzyma certyfikat potwierdzający udział w akcji. 100 zł kosztuje rezerwacja miejsca na trybunie I lub III.

Co ważne, bilet otrzymuje się w formie vouchera, który należy wymienić w dowolnym punkcie stacjonarnym, sprzedającym bilety na Kolejorza lub na stronie internetowej www.bilety.lechpoznan.pl. Łącznie do zakupienia jest 700 biletów. Na ten moment fani Dumy Wielkopolski skorzystali tylko z 67 takich wejściówek. Gorąco zachęcamy do ich zakupu, ponieważ całość wpłaconych środków zostanie przeznaczona na ozdobienie naszego stadionu.   

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS