Lech i Legia jak Dinamo Zagrzeb i Hajduk Split?

Lech i Legia jak Dinamo Zagrzeb i Hajduk Split?

29.09.2017; 23:08
Dodał: Perzan | Źródło: gol24.pl | Foto: -/-

 

Lech Poznań podejmie w niedzielę (1 października) Legię Warszawa. To najbardziej elektryzujące starcie w Lotto Ekstraklasie. Nic dziwnego, że Nenad Bjelica porównywał przed meczem obie drużyny do chorwackich potentatów.

- Lech i Legia to tak jak Dinamo kontra Hajduk. Legia to Dinamo, bo ma większe finansowe możliwości jak w Polsce klub z Warszawy. Ostatnio częściej wygrywało Dinamo, tak jak Legia w Polsce. Mam nadzieję, że w niedzielę będzie inaczej - opowiada Nenad Bjelica.



Przed tygodniem obie drużyny musiały uznać wyższość rywali. Legia doznała porażki na wyjeździe 0:1 z Jagiellonią, natomiast lechici wracali z Wrocławia po wyjątkowo słabym meczu (0:2). Myślę, że porażka we Wrocławiu była dobra dla nas. Ostatnie trzy tygodnie przespaliśmy. Jeśli po porażce drużyna pokaże pozytywną reakcję to będzie świadczyć, że wyciągamy wnioski - przekonuje Chorwat.

Z ławki trenerskiej zawodników "Kolejorza" będzie instruował wieloletni asystent Bjelicy, Rene Poms. - Rene ma więcej emocji niż ja i sędzia Marciniak może mieć problem z nim. On jest moim asystentem od pięciu lat i doskonale wie, co ja myślę i jak zmieniać grę. Przed meczem wszystko dokładnie ustalimy. Mam zaufanie do niego i do drużyny - zakończył szkoleniowiec.

Komentarze: (2):
  • może bariera językowa a ja się czepiam ale to z wkur...

  • "myśle że porazka we wrocławiu była dobra dla nas" co to ma być??? dla kogo dobra??? niech powie że trzeba z porażki wyciągnąć wnioski a nie pitoli trzy po trzy, na początku jak przyszedł to gadał z sensem a on teraz pitoli jakieś farmazony

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS