Lech ma już następcę Kędziory

Lech ma już następcę Kędziory

28.12.2016; 09:13
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Nie tak dawno dziennikarz Mateusz Borek w programie Cafe Futbol zdradził, że Legia Warszawa jest zainteresowana transferem Tomasza Kędziory. Prawy obrońca nie zamierza przechodzić na Łazienkowską, ucinając wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski może jednak wyjechać do zagranicznego klubu już za pół roku.

Działacze Legii Warszawa nie po raz pierwszy robią podchody pod Tomasza Kędziorę, aczkolwiek po raz kolejny obejdą się smakiem. Prawy obrońca nie zamierza przenosić się na Łazienkowską, a rundę wiosenną spędzi na pewno w zespole Lecha Poznań, aby regularnie grać przed zbliżającymi się Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy w Polsce.

 

Tymczasem przedstawiciele Lecha Poznań zdają sobie sprawę, że Tomasz Kędziora po udanym Euro U-21 może znaleźć się w orbicie zainteresowań wielu klubów zagranicznych, dlatego ciężko będzie go utrzymać w zespole. Nie jest to jednak problem, ponieważ poznaniacy mają już jego zmiennika.

Tomasz Kędziora

Następcą Tomasza Kędziory na prawej obronie miałby zostać Robert Gumny. - Chcemy, żeby od lipca był gotowy do gry w pierwszym składzie. Na razie będziemy szukali opcji wypożyczenia Roberta. Potrzebna jest mu bowiem regularna gra, dzięki której będzie gotowy od nowego sezonu, żeby u nas wskoczyć do jedenastki - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

Warto jednak podkreślić, że Robert Gumny grał do tej pory głównie na lewej stronie w miejsce Tamasa Kadara, aczkolwiek jest prawonożnym zawodnikiem, dlatego władze Lecha chcą, aby grał na swojej nominalnej pozycji.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS