Lech Poznań odpada z Pucharu Polski!

09.08.2017; 22:00
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

Piłkarze Lecha Poznań odpadli z 1/16 finału Pucharu Polski. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy przegrali 0-3 z zespołem Pogoni Szczecin.

Szczecinianie objęli prowadzenie w 38. minucie spotkania. Wówczas piłkę zbyt krótko wypiąstkował Jasmin Burić, dopadł do niej Dawid Kort, który minął Bośniaka i mocnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Portowcy powiększyli przewagę tuż przed przerwą - Burić sfaulował rywala w polu karnym, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Adam Frączczak. Lech Poznań przegrał ostatecznie 0-3, a w 77. minucie składną akcję zespołu wykończył Dawid Kort.

POGOŃ SZCZECIN 3-0 (2-0) LECH POZNAŃ