Lech rozsyła oferty w Ekstraklasie

Lech rozsyła oferty w Ekstraklasie

13.06.2017; 08:01
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Lech Poznań poszukuje zawodników, którzy latem mogliby dołączyć do zespołu prowadzonego przez trenera Nenada Bjelicę. Okazuje się, że poznaniacy rozesłali sporo ofert do piłkarzy występujących w Lotto Ekstraklasie - możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Drużyna Lecha Poznań wymaga wzmocnień - to nie ulega wątpliwości. Wkrótce z zespołem może pożegnać się kilku ważnych zawodników, w tym Tomasz Kędziora, Jan Bednarek i Dawid Kownacki. Wciąż nie wiadomo jaka przyszłość czeka pozostałych graczy, dlatego działacze Kolejorza będą musieli sprowadzić latem do siebie kilku piłkarzy.

 

Okazuje się, że poznaniacy w trakcie rozmów w sprawie wykupu Macieja Makuszewskiego, wypytali o możliwość sprowadzenia do siebie Marco Paixao i Grzegorza Kuświka z Lechii Gdańsk. Kolejorz kontaktował się również z Jagiellonią Białystok w sprawie sprowadzenia Fiodora Cernycha.

Lech Poznań

Latem nie można wykluczyć transferu środkowego pomocnika, bowiem złożono zapytanie o Damiana Dąbrowskiego z Cracovii. Ważne będzie jednak odpowiednie wzmocnienie linii defensywnej. Tutaj jednym z kandydatów jest Mario Maloca z Lechii Gdańsk.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS