Lech zainteresowany Chorwatem

Lech zainteresowany Chorwatem

24.05.2017; 06:42
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: gsp.ro | Foto: LN

 

Sezon dobiega końca, niebawem w gabinetach Kolejorza zacznie się robić gorąco. Z Lecha może odejść kilku kluczowych piłkarzy, w zamian za których trzeba będzie sprowadzić odpowiednich następców. W mediach, zwłaszcza rumuńskich co rusz przewijają się nowe nazwiska, którymi ineresują się Poznaniacy. Nie jest tajemnicą, że intensywnie przeglądają oni tamtejszą ligę.

 

Do największych roszad może dojść w linii pomocy. Odejść chce Jevtić, ofertę chętnie przyjmie Majewski, a nie wiadomo co będzie choćby z Makuszewskim czy Pawłowskim. Pierwsze ruchy transferowe powinniśmy poznać już na początku czerwca. Transfery utrudnia fakt, że Kolejorz nie ma jeszcze zapewnionego występu w europejskich pucharach.

Lech Poznań

Według informacji rumuńskiej "Gazeta Sporturilor" lechici są poważnie zainteresowani sprowadzeniem środkowego pomocnika Dinama Bukareszt, Antuna Palicia. 29-latek w obecnym sezonie zdobył 2 gole i aż 15 razy asystował. Co ciekawe, przed przyjściem do Dinama piłkarz mógł trafić do Cracovii, gdzie był na testach. Zawodnik miał otrzymać pozytywną opinię, aczkolwiek nie został zakontraktowany z powodu zbyt dużej ilości graczy na jego pozycji przebywających już w klubie.

Paliciem interesuje się też Legia Warszawa oraz rosyjski klub FK Ufa. Polacy mają proponować Chorwatowi 3-krotnie wyższą pensję od tej, którą otrzymuje obecnie w Bukareszcie.  

 

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS