Linetty : Duży ciąg do przodu

Linetty : Duży ciąg do przodu

24.03.2014; 09:52
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Po sobotnim zwycięstwie nad Lechią Gdańsk, zespół Lecha Poznań awansował na pozycję wicelidera T-Mobile Ekstraklasy. Z wygranej zadowolony był Karol Linetty, który żałował sytuacji, w której w głupi sposób otrzymał żółtą kartkę. Młodzieżowy reprezentant Polski dodał, że w sobotę lechici byli jedną drużyną.

- Na pewno cieszymy się z trzech punktów, jesteśmy obecnie wiceliderami i gonimy Legię. Chcemy z meczu na mecz prezentować się coraz lepiej, ponieważ wyciągamy wnioski z błędów – powiedział Karol Linetty po końcowym gwizdku sędziego. Sam zainteresowany nie chciał oceniać swojego występu, choć jak sam przyznał, dobrze czuł się na boisku. Środkowy pomocnik żałuje jednak sytuacji, w której otrzymał żółtą kartkę. - Niepotrzebnie stawałem przy piłce po faulu, ale najważniejsze, że nie dostałem czerwonej kartki – dodał.


fot. RoG

Karol Linetty został cofnięty przez trenera Mariusza Rumaka na pozycję defensywnego pomocnika. To kolejny zawodnik, który mimo swoich ofensywnych zapędów musi również skupić się na grze w defensywie. - Ciąg do przodu jest duży, ale cieszę się, że dostaję szansę gry. Na treningach pokazuję trenerowi swoje dobre strony, żeby znaleźć się w osiemnastce meczowej, a później w jedenastce – powiedział zawodnik, który dobrze rozumie się w środku z Łukaszem Trałką.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS