Linetty: Odciąć się od świata

Linetty: Odciąć się od świata

07.06.2014; 19:33
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała w Gdańsku 2-1 z zespołem Litwy, a jednym z zawodników, którzy pojawili się na murawie był Karol Linetty. Pomocnik poznańskiego Lecha po końcowym gwizdku przyznał w rozmowie z nami, że teraz musi odciąć się od świata i odpocząć po ciężkim dla niego sezonie.

Reprezentanci Polski po pierwszej połowie przegrywali 0-1 z Litwinami, ale mimo to zdołali odrobić straty i wygrać ostatni mecz przed eliminacjami do Mistrzostw Europy. - Cieszę się jak wszyscy chłopacy ze zwycięstwa - przyznał Karol Linetty. - Jestem szczęśliwy z faktu, że dostałem ponownie szansę od trenera Nawałki. Wydaje mi się, że zaprezentowałem się dobrze - dodał pomocnik poznańskiego Lecha.

LUDZIE_LECHA_POZNAN/LINETTY/Linetty_1.jpg

Za lechitą niezwykle intensywny okres w życiu. Piłkarz Kolejorza ligowe mecze przeplatał z pojedynkami w pierwszej reprezentacji, a do tego przyszło mu jeszcze pisać egzaminy maturalne. Teraz przed Linettym chwila odpoczynku. - Tak naprawdę chcę się odciąć od tego świata, odpocząć zarówno psychicznie jak i fizycznie. Chciałbym się spotkać z przyjaciółmi i spędzić czas wolny z rodziną - powiedział pomocnik.

Komentarze: (1):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS