Lista pauzujących znacznie się wydłuża

Lista pauzujących znacznie się wydłuża

06.10.2017; 23:47
Dodał: Perzan | Źródło: własne | Foto: LN/Michał Perzanowski

 

Zawieszenie za żółte kartki to nie jedyny problem kadrowy Nenada Bjelicy przed wyjazdowym meczem z Jagiellonią Białystok. Na boisku wicemistrza Polski nie zagra również Mario Situm, który doznał kontuzji w meczu z Legią Warszawa. Do pełni sił nie zdąży wrócić również Wołodymyr Kostewycz.

Chorwacki trener nie będzie mógł skorzystać w stolicy Podlasia aż z czterech zawodników. Okazało się, że Situm ma kontuzję mięśnia przywodziciela. W meczu z Legią, po tym jak poprosił o zmianę w pierwszej połowie, zastąpił go Mihai Radut.

- Mario będzie miał przerwę około dwóch do czterech tygodni, w zależności od tempa gojenia się mięśnia - powiedział na klubowej stronie internetowej, szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.Lekarz poznańskiej drużyny miał jednak pozytywne wiadomości. Do zdrowia wraca powoli Wołodymyr Kostewycz. Choć Ukrainiec nie będzie mógł zagrać już w Białymstoku, na następnie spotkanie ligowe powinien być już dostępny. Niedawno wrócił do treningów z pełnym obciążeniem, jednakże musi minąć trochę czasu, by odbudował formę. Na początku przyszłego tygodnia wróci do treningów z drużyną.

X

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS