Majewski zostanie w Kolejorzu?

Majewski zostanie w Kolejorzu?

27.12.2017; 12:50
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Coraz więcej wskazuje na to, że Radosław Majewski będzie wiosną nadal reprezentował barwy Lecha Poznań. Środkowy pomocnik w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego przyznał, że ma za sobą spotkanie z trenerem i prezesem Kolejorza.

- 8 stycznia rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej i normalnie stawiam się w klubie. Kiedy podpisywałem kontrakt z Lechem na trzy lata, zakładałem, że go wypełnię, chyba że klub będzie chciał się mnie pozbyć albo dostanę jakąś świetną ofertę. Żaden z tych warunków na razie nie jest spełniony. Wiem to, bo miałem ostatnio spotkanie z trenerem i prezesem. Porozmawialiśmy i wyjaśniliśmy sobie wszystkie sprawy - powiedział Radosław Majewski dla przegladsportowy.pl.

 

Pomocnik uważa, że runda jesienna nie była udana w jego wykonaniu, dlatego trener Nenad Bjelica odsunął go od składu. Zawodnik po zakończeniu zmagań spotkał się z trenerem i prezesem, aby na spokojnie porozmawiać o jego przyszłości. - Przypomniałem zresztą prezesowi historię z lutego, kiedy otrzymałem konkretną ofertę z Turcji. Klub mnie nie puścił, a mimo to nie narzekałem, tylko wręcz przeciwnie – w następnym spotkaniu z Piastem Gliwice strzeliłem dwa gole. Teraz też moja reakcja może być tylko jedna - przyznał Majewski.

Całą rozmowę z piłkarzem Lecha Poznań możecie przeczytać klikając TUTAJ.

Radosław Majewski

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS