Makuszewski: Pokazaliśmy się dobrze w każdym aspekcie!

16.04.2017; 11:10
Dodał: Wojtek Budzyk | Źródło: własne | Foto: LN

Skrzydłowy Lecha po wygranym 3:0 spotkaniu 29 kolejki Lotto Ekstraklasy z Wisłą Płock.

Na pewno to że nie graliśmy w tygodniu sprawiło, że było łatwiej się przygotować do tego spotkania. Pokazaliśmy się dobrze w każdym aspekcie. Cała drużyna bardzo ciężko pracowała na ten wynik. W drugiej połowie kontrolowaliśmy to spotkanie. Przy odrobinie lepszej skuteczności ten wynik mógłby być jeszcze wyższy.

Najważniejsze w spotkaniu z Ruchem, żeby boisko było przygotowane tak jak dzisiaj. Sprawia nam przyjemność jak piłka chodzi szybko. Takie nastawienie jak Wisła będzie miał Ruch. Walczą o pierwszą ósemkę. My walczymy o najwyższe cele i chcemy wygrać każdy mecz.

Maciej Makuszewski

Były okazje żeby ten wynik był wyższy. Nie ma co gdybać. Drugą połowę graliśmy szczególnie skoncentrowani. Chcieliśmy mieć to spotkanie pod kontrolą. Cieszymy się takim wynikiem przed świętami. Przyjechało dużo kibiców. Cieszymy się, że oni też będą zadowoleni wracać do domu.

Taki mieliśmy plan żeby zrobić dobry wynik i później w spokoju udać się na święta.