Mario Situm na testach w Lechu

Mario Situm na testach w Lechu

16.06.2017; 09:07
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

 

Mario Situm zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostanie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Chorwat przyleciał do stolicy Wielkopolski, gdzie będzie przechodził testy medyczne.

Przedwczoraj za pośrednictwem naszego serwisu internetowego pisaliśmy o prawdopodobnym wypożyczeniu Mario Situma do Lecha Poznań. 25-letni Chorwat przyleciał do stolicy Wielkopolski, gdzie dzisiaj przejdzie testy medyczne, a następnie zostanie wypożyczony z Dinama Zagrzeb z opcją pierwokupu.

 

Mario Situm piłkarską karierę rozpoczynał w drużynie NK Kustosija Zagrzeb, po czym trafił do zespołu Spansko. Od sierpnia 2008 roku reprezentuje barwy Dinama Zagrzeb, skąd był wypożyczany do NK Lokomotiva i włoskiej Spezii Calcio, gdzie pracował z trenerem Nenadem Bjelicą.

Chorwat ma za sobą udany sezon w barwach Dinama Zagrzeb, gdzie dość często był ustawiany na pozycji prawego obrońcy. Sezon zakończył z dziewiętnastoma występami, jednym golem i jedną asystą. Ponadto może pochwalić się pięcioma meczami w Lidze Mistrzów. Bardzo dobra dyspozycja 25-latka zaowocowała powołaniem do reprezentacji Chorwacji, w której zadebiutował w styczniu 2017 roku.

Mario Situm

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS